Бібліовісті

Зустріч з директором видавництва «Smoloskyp»

 

Любов за грішЗавдяки літературознавцю, директору видавництва «Smoloskyp» Ростиславу Семківу 25 листопада було проведено міжнародну онлайн-презентацію детективного роману лауреатки видавництва, письменниці та журналістки Ольги Волинської "Любов за гріш", до якої долучилися активні шанувальники її творчості з Ірландії, Нідерландів та штату Колорадо (США). Приєднались і фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей.
Ростиславу Семків розповів про ініціативи видавництва та щорічний конкурс, який проводиться вже кілька років поспіль. В межах цього літературного конкурсу видавці обирають та публікують невідомого українського автора, а щоб усе відбувалось чесно, рукописи комісії подаються без зазначення прізвища власника. Отак конкурс виграла маловідома дніпровська авторка Ольга Волинська із детективним твором "Любов за гріш". 
Письменниця в прямому ефірі розповіла про себе, як вона навчалась у літературній «Школі Йосипа Процюка» на Волині, про своїх викладачів-натхненників, улюблених українських сучасних авторів та становлення себе, як письменниці. «Насправді книга заснована на реальних подіях, на власному журналістському досвіді. У ній порушено гостру проблему кіднепінгу» –   поділилася Ольга, розповідаючи про свій твір. На розсуд читачам автор зачитала два уривки. І справді, твір тримає в напрузі, і його хочеться прочитати до кінця.
Також під час презентації було оголошено, що відбудеться ще чотири як онлайн, так і офлайн зустрічей з Ольгою Волинською. Тож, щиро дякуємо за таку зустріч і чекаємо з нетерпінням на нові!