arch

Бібліовісті

Бібліотека для дітей незалежної України: змінюючи формат незмінної мети

  6-8 жовтня адміністрація бібліотеки взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції директорів обласних бібліотек для дітей «Бібліотека для дітей незалежної України: змінюючи формат незмінної мети».
 изображение viber 2021-10-11 17-37-07-311 Захід відбувся на базі Івано-Франківської обласної бібліотеки для дітей.
 До урочистого відкриття приєдналися представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, фахівці Міністерства культури та інформаційної політики України, Державної екологічної інспекції України, місцева влада, генеральний директор Національної бібліотеки України для дітей.
  На пленарному засіданні розглядалися такі важливі питання як місія бібліотек в нових реаліях, нормативно-правове забезпечення діяльності дитячих бібліотек, функціональні можливості бібліотечних закладів у створенні територіальних культурних брендів громад тощо.
  Продовженням заходу стала панельна дискусія «Бібліотечна незалежна Україна», де були презентовані цікаві проєкти обласних бібліотек для дітей Івано-Франківщини, Миколаївщини, Херсонщини, Хмельниччини й Чернігівщини.
 
 

изображение viber 2021-10-11 17-39-18-603  Секційні засідання відбувалися на базі провідних бібліотечних закладів Калузької та Коломийської міської рад, у тому числі Калузького фахового коледжу культури і мистецтв. Професійні дискусії було присвячено таким важливим питанням як бібліотечна освіта в контексті суспільних потреб, функціональна неграмотність і проблеми її подолання, особливості естетичного, патріотичного і валеологічного виховання в дитячій бібліотеці. Для професійного обговорення колегам було презентовано досвід Харківської обласної бібліотеки для дітей «Бібліотека-громада-діти», де було розкрито зміст і основні напрямки діяльності бібліотеки як обласного методичного центру для публічних бібліотек новостворених громад.
  Серед іншого директорам обласних бібліотек для дітей було запропоновано ознайомитися з цікавим досвідом роботи міської бібліотеки №1 для дітей     м. Коломия та бібліотеки-філії для дітей м. Калуш. Шановній громаді презентовано цікавий досвід співпраці інституту сім’ї, школи і бібліотеки, впровадження сучасних культурних послуг в громаді, змістовні проєкти з організації родинного і сімейного виховання.
  Підсумки конференції було підведено в Івано-Франківській обласній бібліотеці для дітей.
изображение viber 2021-10-11 17-41-43-550
 
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх