arch

Бібліовісті

Завершення обласного Book- фесту «Незалежність: право бути собою»

maxresdefault

З нагоди 30-річчя незалежності України серед бібліотек Харкова та області пройшов обласний Book-fest «Незалежність: право бути собою», який проводився за ініціативи ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» та підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації.

Бібліотекарі Харкова та області надсилали презентації власних книжкових виставок й експозицій для дітей, присвячених головному святу нашої держави – Дню Незалежності України. Об’єднавшись, ми разом створили величезний інтерактивний плакат на платформі Miro з фотографіями, віртуальними книжковими виставками та світлинами наших маленьких патріотів-читачів.

Book-фестУ фестивалі взяли участь понад 30 бібліотек – бібліотеки Харкова, Барвінківської, Близнюківської, Богодухівської, Великобурлуцької, Вовчанської, Дворічанської, Зміївської, Краснокутської, Красноградської, Нововодолазької територіальних громад Харківської області. Найактивнішими учасниками стали фахівці бібліотек Нововодолазької селищної громади. Також приєдналися до фестивалю і студенти Харківського фахового вищого коледжу мистецтв спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», підготувавши ілюстровану віртуальну виставку «Є така країна – Україна». Всього надійшло 79 світлин та 3 віртуальні виставки. Дякуємо бібліотечним фахівцям та студентам за активну участь у цьому проєкті.

Відвідайте і ви яскравий Book-фест за покликанням: https://miro.com/app/board/o9J_l3dHwuE=/. Чудові книжки про Україну, фото дітей у вишиванках, читання на природі – обов’язково піднімуть настрій, передадуть атмосферу свята та гордості за нашу Батьківщину.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх