arch

Бібліовісті

Відкриття виставки художніх робіт проекту "Зелені легені"

зел.лег1

День знань фахівці Бібліотеки на Алчевських присвятили екологічному вихованню дітей та збереженню фауни України. Проєкт «Зелені легені Харківщини» продовжує своє існування. І сьогодні фахівці Харківської обласної бібліотеки для дітей урочисто відкрили виставку художніх робіт цього проєкту у бібліотеці-філії №11 ім. Л.М. Толстого Холодногірського району. На зустріч завітали шестикласники спеціалізованої школи I-III ступенів №18.

зел.лег2Розпочалася зустріч із промови завідувачки закладу – Людмили Юріївни Тимофеєвої. Вона привітала присутніх з початком нового навчального року та розповіла про потребу збереження довкілля майбутніми поколіннями, важливість екологічних знань для підростаючих українців.
Тетяна Бабіна, відома журналістка, розповіла про ідею проєкту та початок його реалізації.

Ознайомитися із перебігом проєкту, його локаціями, подивитися уривок фільму учасники заходу змогли під час презентації фахівця обласної бібліотеки. Також для дітей було проведено екологічну гру «Світ природи України». Учні активно долучилися до гри: відповідали на питання, доповнювали, відгадували зникаючі види тварин, птахів, комах України.

На згадку про зустріч учасники отримали наліпки та запрошення до Харківської обласної бібліотеки для дітей.

 

Фото заходу

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх