arch

Бібліовісті

Урочисте нагородження переможців п’ятнадцятого ювілейного еко-енергоконкурсу,

4 14 червня у Харківському театрі для дітей та юнацтва відбулося урочисте нагородження переможців п’ятнадцятого ювілейного еко-енергоконкурсу, організатором якого є громадська організація «Енергія миру».
Серед запрошених – партнери та гості: представники Харківської обласної держадміністрації, корпорації «Ранок», президенти Rotary Club «Kharkiv INTERNATIONAL», «Мрія», представники ГО «Креативні молодіжні ініціативи», ГО «Єдина країна – це Україна», ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей», Харківське обласне об’єднання громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ТОВАРИСТВО ”ПРОСВІТА“ імені Тараса Шевченка», меценати, журналісти, волонтери.

У конкурсі взяли участь близько 900 конкурсантів. Девіз: «Україні – зелений курс». Участь у конкурсі підтвердила, що молодь все більше замислюється над проблемами енергозбереження, сортування сміття, забруднення навколишнього середовища, збереження тварин і рослин. Про ці та інші екологічні проблеми говорив кожен із запрошених на сцену партнерів. Зокрема, представник корпорації «Ранок» зауважив про екологічні ініціативи видавництва, до яких може долучитися кожен бажаючий, і зробити свій, хоч і маленький, але внесок у збереження довкілля. Приємно усвідомлювати, що діти, навіть найменші, чотирирічні, (саме стільки було найменшому учаснику, який піднявся на сцену для отримання нагороди), вже сьогодні починають усвідомлювати важливість збереження навколишнього середовища.
Серед учасників конкурсу, що приїхали на нагородження, – учні багатьох шкіл, ліцеїв та гімназій Харкова та області. І робота кожного унікальна – це екологічні ігри, буклети, плакати, малюнки, відео сюжети, всілякі вироби.... Сподіваємося, що найкращі роботи будуть демонструватися на різних локаціях Харківщини. А допоможе в цьому ГО «Креативні молодіжні ініціативи» та ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» в межах проєктів «Зелені легені» та «Зелені легені Харківщини».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх