arch

Бібліовісті

«Дивовижна Україна: туристична країна"

 

 

197677854 1396639724054304 4540007835968666753 nПодорожувати найвіддаленішими куточками України не виїжджаючи з Харкова стає все більш реально та не менш захоплююче. 7 червня для гідів та екскурсоводів у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відбулась презентація фотовиставки «Дивовижна Україна: туристична країна» та інформаційний семінар «Промоційна діяльність екскурсоводів: вектор розвитку внутрішнього туризму на Харківщині». Організатор зустрічі – ОКЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму». Як друг і партнер, долучилась і Харківська обласна бібліотека для дітей.


Кандидат історичних наук (музеєзнавство, пам’яткознавство), засновниця Науково-методичного центру розвитку музеєзнавства і пам’яткознавства, старший науковий співробітник Музейного сектору «Відомчий науково-технічний музей ННЦ ХФТІ «УФТІ» Олена Жукова розповіла, що це був освітній проєкт, який виник 7 років тому, і мета його — привернути увагу до маловідомих і відомих туристичних локацій, вмотивувати відвідувачів поїхати й побачити на власні очі, або хоча б розширити свій світогляд.
Це вже сьома виставка, і кожна з них — унікальна, адже світлини авторські, а ті факти, які розповідає екскурсовод та історик справді вражають.
Виставка складається зі ста десяти світлин, на яких зображено як єдині в світі об’єкти, так і відомі архітектурні споруди. Серед них вирізняються і природні ландшафтні парки, озера, водоспади, кургани....
Олена Жукова: «З одного боку, Україна така різна, а з іншого є те, що об’єднує регіон в єдину країну – наша культура та історія. Адже в протилежних кінцях країни ми зустрічаємо одні й ті ж самі об’єкти давньої історії, створені нашими предками. Саме тому, найголовніше для нас сьогодні, розкрити їх туристичний потенціал в повному обсязі й зробити внутрішній туризм привабливим для своїх громадян, а також для іноземних туристів. Подорожуючи, ми відкриваємо для себе «нові світи», розширюємо горизонти і знаходимо щось нове і незвичне в місцях з ”великою енергетикою рідної України”».
Розповідати можна багато, але краще почути і побачити на власні очі.
До речі, працівники Центру підготували ще й гру-квест виставкою, який розрахований і на дітей, і на дорослих. Виставка триватиме до 15 червня. Тож, поспішайте! Олена Жукова розповіла також і про ті об'єкти, які потребують того, аби їх популяризували, розкручували, включали у туристичні маршрути, а також про те, як можна створити цікавий туристичний маршрут і що може стати об'єктом, який приверне увагу туриста. Після лекції відбулось жваве обговорення тих локацій, про які йшлося, та були запропоновані нові «туристичні відкриття Харківщини», у які неодмінно варто поїхати та привезти туристів.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх