arch

Бібліовісті

Нагородження юних художників – переможців та учасників обласного туру Всеукраїнського конкурсу екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ».

 

 

1623070612824Напередодні Всесвітнього дня навколишнього середовища у Південноміській художній школі відбулося нагородження юних художників – переможців та учасників обласного туру Всеукраїнського конкурсу екомалюнка «Книга і діти, екологія і світ».
Координатор конкурсу Лупіцька В., завідуюча сектором прогнозування та інновацій Харківської обласної бібліотеки для дітей, розповіла про перебіг змагання, у якому взяло участь 2648 дітей з усієї України, наголосила, що найбільше представництво було від Харківської області – 463 учасники. Висловила слова подяки дітям, батькам, викладачам та бібліотекарям і запросила відвідати виставку робіт або ознайомитися з ними у віртуальному альбомі ХОБД.
Від організатора обласного туру Конкурсу – Харківської обласної бібліотеки для дітей – переможці Шабанова Злата та Білаш Артем отримали дипломи й книжкові подарунки.
 
для сайтаДо церемонії нагородження учасників долучився найкращий читач України, переможецьБез названия Всеукраїнського конкурсу читання «Книгоманія – 2020» Ігнат Щербак. Йому довірили вручити дипломи юним художникам. Також організатори висловили подяку та нагородили грамотами за активне залучення дітей до участі у Конкурсі: Південну міську публічну бібліотеку та Південноміську художню школу.
Чудові подарунки від творчих дітей має і ХОБД – виріб «перламутрове дерево» та книжка місцевого1623070751514 автора Вадима Мусієнка «Бабусині паляниці» з ілюстраціями учнів Південноміської художньої 1623071567184 1школи. Тепер цю книжку можуть побачити та прочитати й читачі обласної бібліотеки.

У межах поїздки до Південноміської громади також була чудова можливість відвідати публічну бібліотеку, Будянські бібліотеку-філію, будинок культури та музей.
 
 
 
 
 
 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх