arch

Бібліовісті

Урочисте підбиття підсумків

 

изображение viber 2021-05-30 21-26-4229 травня 2021 відбулось урочисте підбиття підсумків Обласного конкурсу дитячої творчості «Про що Гагаріну могли б ми розповісти? Про рідний Харків – як космічне місто!», присвяченого 60-річчю польоту в космос Юрія Олексійовича Гагаріна. Конкурс організували та провели у партнерстві три заклади культури – Харківська обласна бібліотека для дітей, Художній музей, Харківський планетарій ім. Ю. О. Гагаріна.


Захід проходив в урочистій атмосфері в планетарії ім. Ю.О.Гагаріна. Зібрались під куполом шістдесят переможців та їх батьків. Шістдесят – не просте число, саме стільки років тому перша людина нашої планети вирушила у космічний простір. Галина Василівна Железняк, директорка планетарію, привітала усіх з перемогою, розповіла про внесок Харкова у розвиток й засвоєння космосу, а також вручила медалі й грамоти.
На усіх присутніх чекали ще два сюрпризи – вікторина, підготовлена фахівцями Харківської обласної бібліотеки для дітей, та подорож у космос – повнокупольне шоу від представників планетарію.
Сподіваємось, що на цьому вивчення космічного простору юними художниками не закінчиться, а вони й надалі цікавитимуться й вивчатимуть астрономію, зазираючи й до бібліотеки, і до планетарію.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх