arch

Бібліовісті

Весь світ на долоні

IMG 20210527 17534826 та 27 травня виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей «Вернісаж у фоє» радо запросив юних художників на відкриття виставки дитячого живопису «Весь світ на долоні» за результатами роботи дитячої студії творчості «Піраміда».
У зв’язку з карантинними обмеженнями відкриття розтягнулося на два дні. Аудиторію було поділено, аби запобігти великого скупчення людей.
 
 
У перший день фахівці бібліотеки підготували юним майстрам пензля квест «У країні образотворчого мистецтва», під час якого діти разом із батьками виконували безліч цікавих завдань – грали, малювали, розгадували вікторини, складали пазли, а також весело й галасливо бігали бібліотекою.
На другий день у країну дитинства та наївних дитячих образів наших гостейпровела відома харківська поетеса й письменниця Елеонора Еммануїлівна Булгакова – авторка чисельних збірок віршів для дітей та дорослих, виконавиця пісень на свої вірші,членкиня Конгресу літераторів України, лауреатка багатьох фестивалів, володарка літературних премій М. Матусовського, А. Макаренко і почесного диплома за подвижницьку діяльність від Сергія Михалкова.
Юні художники та батьки були в захваті.
А ми – запрошуємо Вас на виставку насолодитися дитячою творчістю. І не забудьте одягнути маску та обробити руки.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх