arch

Бібліовісті

В рамках проєкту «Зелені легені»

IMG 20191129 124545В рамках проєкту «Зелені легені» в бібліотеці відбулась ще одна зустріч, яка зібрала повну залу дітей, активістів, волонтерів, студентів, небайдужих до збереження природи рідного краю. Серед почесних гостей був присутній ректор Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка, академік Української Національної Академії наук екологічних технологій, академік Інженерної Академії України Олександр Володимирович Нанка. Саме до його університету вже наступного тижня вирушить пересувна екологічна виставка робіт юних та дорослих майстрів художнього мистецтва «Зелені легені».

Директорка Харківського планетарію ім. Ю. О. Гагаріна Галина Василівна Железняк розпочала зустріч із короткої презентації проєкту «Зелені легені» та тих подій, що вже відбулися в бібліотеці. А було їх безліч: і урочисте відкриття із нагородженням учасників, і показ мод, і лекції та відеопрезентації, й інтерактивні ігри. Головна мета – привернути увагу суспільства до екологічних проблем України, Харківщини зокрема, а також виховати екологічне мислення в підростаючого покоління.
Ознайомити присутніх із невичерпними природними багатствами нашого краю запросили відомого громадського діяча, директора Зміївського краєзнавчого музею – Михайла Івановича Саяного. З любов’ю він розповів принишклим дітям та студентам про туристичний потенціал Зміївщини. Тут і  мальовнича природа, і мінеральні джерела, і санаторії та курортні зони, і зелені садиби сільського туризму, й оздоровчі бази… Особливу увагу зосередили на Національному парку «Гомільшанські ліси». Саме за усі ці найкрасивіші місця Зміївщину називають «Харківською Швейцарією».  
Яскрава відеопрезентація запам’яталась нашим читачам, і вони обов’язково помандрують сюди з друзями.  
Завершилась зустріч урочистою декламацією віршів юних зміївчан, які проникливо закликали берегти природу.

ФОТО

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх