arch

Бібліовісті

Презентація виставки «ЗЕЛЕНІ ЛЕГЕНІ».

  73223428 2819510098059422 6592179907734798336 nУ часи втоми, кожна людина уявляє себе в лісі, де співають пташки, або на піщаному березі океану, що манить вдалину своєю чистою водою. І аж ніяк не думає про те, щоб опинитися в місцині, де замість дерев – зрубані пеньки, чи біля океану, на поверхні якого плаває різноманітне сміття. Сучасний стан екології світу, України зокрема, дуже погіршився, і щодня стає все гірше.

Проєкт «Зелені легені», ініційований активістами Харківщини, спрямований саме на збереження природи, навколишнього середовища та зелених насаджень. До проєкту, який підтримує Комітет Верховної Ради з питань екології та природокористування долучилась і Харківська обласна бібліотека для дітей. В межах проекту «Зелені легені» заплановано багато заходів та залучення різних спеціалістів, громадських організацій.

5 листопада в Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося урочисте відкриття художньої виставки «Зелені легені», на яке зібралися обдаровані діти, юні художники, скульптори, керамісти, різьбярі, майстри з коренепластики. Усі вони створили незвичні роботи на тему збереження довкілля, дерев, тварин, птахів. Тепер у виставковому просторі бібліотеки «Вернісаж у фойє» можна побачити безліч дитячих малюнків, справжній дерев’яний вулик, Троянського коня та Змія чи може когось іншого нагадають вам покручені дерева, вишукану пані з корінням дерева, самотній велетенський дуб, петриківський розпис, писанкове дерево, навіть є дерево з дорогоцінним камінням. Усі роботи варті уваги та того, аби побачити їх, і зробити з ними селфі. Тож запрошуємо на фотосесію!
Урочисте відкриття виставки розпочалося із презентації проєкту «Зелені легені» та показу невеличкого мультфільму про проблеми екології. А потім найочікуваніший момент – вручення грамот. Учасники з радістю фотографувалися на фоні власних робіт із дипломами.
Так завершився перший етап проекту. Ще заплановано багато заходів, на яких відбуватимуться лекції та інтерактивні ігри для дітей, підлітків. Слідкуйте за нашими новинами – і обов’язково долучайтеся.

 
Наталя Юріївна Саліна зав. сектором розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Фоторепортаж

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх