arch

Бібліовісті

«Харківщина туристична. Малюють діти»

IMG 20191001 1501271 жовтня у виставковому просторі «Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей відбулося офіційне відкриття виставки дитячих робіт в межах Обласного конкурсу  дитячого малюнка «Харківщина туристична. Малюють діти». На відкриття завітали учні загальноосвітньої школи №5.
Представники ОКЗ «Харківський обласний організаційно-методичний центр туризму», які завітали до бібліотеки, розповіли про туристичні родзинки Харківщини та запропонували юним поціновувачам мистецтва роздивитися уважніше малюнки й спробувати впізнати архітектурні та ландшафтні пам’ятки. Цікавою для наших читачів виявилася і розповідь про дивовижні місця та видатних культурних діячів нашої області. Найбільшу увагу присутніх привернула постать всесвітньо відомого художника Іллі Юхимовича Рєпіна.

Нагадаємо, що основним завданням Конкурсу є розвиток туристичного потенціалу Харківщини та виховання патріотизму та любові до малої Батьківщини через творчість. Переможці будуть відзначені дипломами, сертифікатами та призами. Та головний подарунок – екскурсія до «Музею дитинства» у Харкові. Вже надійшло понад двохсот робіт. Усі конкурсанти та переможці будуть запрошені на V Обласний патріотичний форум, що відбудеться 24 жовтня у приміщенні КЗ «Обласний організаційно-методичний театрально-концертний центр»

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх