arch

Бібліовісті

ХІ Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко»

IMG 20190906 103941Сьогодні, 6 вересня, в межах співпраці Харківської обласної бібліотеки для дітей та Організаційно-методичного центру туризму, для переможців XI Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко» фахівцями бібліотеки було проведено екскурсію нашим мальовничим містом.
Діти з різних куточків України та світу здійснили автобусно-пішохідну екскурсію Харковом від П’ятихаток до майдану Конституції, а в Саду імені Тараса Шевченка ознайомилися із тільки-но відкритими пам’ятниками видатним харків’янам, почули історію створення парку, зоопарку, ознайомилися з іншими монументальними спорудами.

XI Міжнародний дитячий медіафестиваль «Дитятко» проходить у Харкові вже в одинадцяте. Проводиться він серед дитячих творчих телевізійних, анімаційних і радіостудій, гуртків, колективів і окремих авторів, телевізійних компаній і об'єднань, продюсерських центрів, що створюють програми та фільми для дітей. Участь у ньому беруть студійці майже з усіх регіонів України. Цього року долучились учасники аж з 98 країн!
Цікаво, що оцінюватиме роботи Міжнародне журі представників Фінляндії, Ірану, Німеччини, Білорусі, Латвії, Сербії та України. У дитячому журі цього року працюватимуть підлітки з Італії та України.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх