arch

Бібліовісті

З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

IMG-b9ef21ceb60fb0e7deb814b36d43a7bb-VУсе далі відділяють нас роки від грізних подій Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар Великої Перемоги своє життя, хто поліг у боях заради щастя інших. З нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у бібліотеці та за її межами пройшла низка урочистих заходів. 2 – 3 травня співробітники ХОБД провели вечір-вшанування "Тихі зорі вічної пам'яті" для відвідувачів Територіального центру соціального обслуговування Київського району та учнів молодших класів ХЗОШ №36.

З метою увічнення пам’яті про загиблих воїнів, прагнення простежити спадкоємність традицій воїнів-переможців над нацизмом та нинішніх захисників Вітчизни співробітники бібліотеки підготували і провели меморіальну годину "І досі в пам'яті ті дні". 6 травня про героїчні події говорили з учнями 2 А класу ХЗОШ № 36, а також бібліотекарі відвідали ХЗОШ №150, де поспілкувалися з шестикласниками.
7 травня на захід запросили студентів Харківського національного університету внутрішніх справ та школярів: ХЗОШ №102, ХЗОШ 36, а також вихованців СНВК №2.
Допоки в грудях б’ється серце, будемо згадувати подвиг українського народу, його визначний внесок у перемогу антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні. Тож 8 травня до урочистих заходів приєдналися учні третіх та п’ятих класів ЗОШ № 36 та семикласники ХЗОШ № 150, а 10 травня – шестикласники Харківської гімназії №1.
Читачі бібліотеки не лише ознайомилися з подіями Другої світової війни в Україні та на території інших держав, а й, насамперед, довідалися про героїзм народу в боротьбі з ворогом. Заходи сприяли вихованню у дітей мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу, пошани до ветеранів Другої світової війни.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх