arch

Бібліовісті

«Святий Угодник йде до нас»

IMG-158f1828aab69d7bf0753b7c3aa8d9e0-V17 грудня в Обласному дитячому багатопрофільному санаторії було дуже гамірно від радощів та веселощів, адже до них завітали співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей, перетворивши будній день на театралізоване свято, у якому провідну роль зіграв відомий актор та волонтер Микола Іванович Мох, що приміряв до себе образ Святого Миколая.

 


IMG-2f1e92b51739bb8108787ad1cc697390-VГоловні персонажі вистави – Листоноша та Завірюха – відкрили для малятIMG-9f37501498fd23cd1e4ee797837f8020-V таємниці дивовижного життєвого шляху Чудотворця. Як і годиться на справжньому святі, діти грали в безліч рухливих ігор, співали пісень, відповідали на жартівливі питання і вражали гостей своїм розумом і творчими здібностями. Присутність «справжнього» Миколая справила на присутніх приголомшуюче враження. Адже діти впевнені, що усіх неслухів Святий покарає різками, які, до речі, дивним чином знайшлися під ялинкою.
Дуже приємно, що учасниками свята виявилися дуже чемні діти, тож вони не даремно одержали подарунки. Миколай зачитав їхні листи, у яких вихованці санаторію ділилися своїми добрими справами. І нехай ці справи поки що не надто великі: вилікували кошеня, врятували цуценя, допомогли мамі… Хочеться вірити, що з кожним роком ці діти ставатимуть кращими, а добро, посіяне в їхніх серцях, проростатиме й цвістиме дивовижним цвітом.
Миколай завітав не сам, а з помічниками – цього разу ними стали інтернет-магазин «Упаковочка» та магазин корисних солодощів «Солодкий Я», яким наші підопічні дуже вдячні. Хочемо висловити подяку і ми, співробітники бібліотеки. Адже нема нічого кращого на світі, від посмішки щасливої дитини, яка хоча б на день, на годину забуде про прикрощі життя.
IMG 8714-1Завершився лише перший день. «Книга добрих справ Святого Миколая» завтра поповниться хорошими справами у Ржавецькому психоневрологічному санаторії.

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх