arch

Бібліовісті

Літературний портрет «Творчість і доля»


kvitka-465-523Літературним портретом «Творчість і доля» у бібліотеці відсвяткували 240-річчя від дня народження українського драматурга, прозаїка Г.Квітки-Основ’яненка.  Про відомого харків’янина говорили разом з дев’ятикласниками Харківської ЗОШ №5.

 

 

Підлітки розширили свої знання про митця, творчість якого вивчається у межах шкільної програми, завдяки цікавій презентації, перегляду відеоматеріалів про маловідомі біографічні факти та уривку з фільму «Сватання на Гончарівці». Його творчість посідає особливе місце у літературному житті Харківщини, а відтак і всієї України. DSC07938

Для нас його твори – це спадщина наших предків, це правдиві картини народного життя. Не обійшли увагою і пам’ятні місця Харкова, пов’язані з життям та діяльністю Г.Квітки-Основ’яненка, здійснивши віртуальну екскурсію парком з однойменною назвою, завітали на Квітчину вулицю, побували на могилі письменника, відвідали його музей. А насамкінець переглянули бібліотечну виставку «Вірний правді житті», присвячену славному «батькові української прози».

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх