arch

Бібліовісті

День гідності та свободи

 

 

29594711 350961042062001 8840541157690552366 n21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. З нагоди такої знакової для нашої держави події у бібліотеці пройшла зустріч старшокласників ХПЛ№4 з людьми, які не з чуток знають, що таке гідність і не на словах, а на ділі довели свою здатність боронити рідну країну від зазіхань агресорів.
Відсвяткувати День Гідності та Свободи у товаристві таких людей – справжня радість. Кожен із гостей, насамперед, непересічна особистість. Так, сподіваємося, незабутнім стане знайомство підлітків з Олегом Бородаєм.

 

DSC07894Полтавчанин, колишній учитель-фізик, він швидко знайшов спільну мову зі школярами. У 2015 році Олег залишив свою благородну мирну професію і пішов добровольцем в АТО. Зараз – військовий за контрактом. На зустріч він прийшов не з порожніми руками – передав до бібліотечного фонду збірку власних віршів «Відлуння окопів». Вірші і пісні Олега Бородая підкуповують своєю простотою і щирістю і, разом з тим, майстерністю. У них йдеться про нелегкі будні воїна-захисника і про неперебориме прагнення захистити мир і спокій родини, своїх земляків, побажання щасливої долі для рідного синочка і для усіх дітей світу. 
DSC07890-1

Присутній на зустрічі колишній військовий Михайло Жадан, поділився спогадами про події 2014 року, безпосереднім учасником яких він був. Нині займає активну життєву позицію, віддає увесь свій вільний час волонтерській роботі з дітьми та молоддю.
DSC07883Серед поважних гостей, які вже не вперше виступали перед читачами, був і давній друг бібліотеки Микола Мох. Постать статного актора-березільця, незмінного волонтера «Південного посту» вирізняється особливим колоритом: високий, сивочолий, з променистим поглядом, – він зумів достукатися до серця кожного силою своєї життєвої мудрості талановитим прочитанням-напуттям вірша Володимира Сосюри «Любіть Україну».
Насамкінець зустріч перемістилася до бібліотечного музею АТО, де продовжилося безпосереднє спілкування, перегляд артефактів та було зроблено колективне фото на добру згадку.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх