arch

Бібліовісті

«СалтівФест»

 
IMG 20180915 1700591Попри негоду у селищі Старий Салтів 15 вересня було надзвичайно весело, адже відзначали День громади та День селища в межах проекту «СалтівФест», до яких долучилася і Харківська обласна бібліотека для дітей.
Старосалтівська ОТГ була створена однією з перших в Харківській області – 7 вересня 2015 року та об’єднала п’ять селищ, представники яких завітали на свято з частуванням, музичними та танцювальними номерами, народними майстрами з неймовірної краси витворами. На гостей  очікувало багато сюрпризів, розрахованих на дітей та дорослих:  спортивні змагання, історичний квест, розважальна програма від Фіксіків, казковий аквагрим, шоу мильних бульбашок, парад наречених громади, фаер-шоу…
IMG 20180915 1631451Харківська обласна бібліотека для дітей приєдналась із безкоштовними майстер-IMG 20180915 1644201класами. Діти і дорослі могли зробити собі власноруч прикраси, намалювати картини, засвоїти техніку «орігамі», взяти участь у флешмобі «Герб Старого Салтова». Усі охочі під чуйним керівництвом співробітника ХОБД зробили собі сувеніри на згадку про свято.
І хоча цей день проминув дуже швидко, зроблені власноруч речі ще довго слугуватимуть згадкою та зігріватимуть своїм теплом.
 
 
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх