arch

Бібліовісті

НЕЗВИЧАЙНЕ У ЗВИЧАЙНОМУ

IMG-7c0У режимі нон-стоп, без канікул і перерви на відпустку, триває наша співпраця з інтернатними закладами. Минув лише тиждень після останнього візиту до бібліотеки вихованців Обласного дитячого психоневрологічного санаторію і ось 9 серпня ми приймали їх знову, нову групу дітей та вихователів.


Цього разу намагалися розширити уяву дітей про звичайні, на перший погляд, речі. Захід був присвячений історії виникнення ґудзиків. Здавалося б, такий простий предмет щоденного вжитку зараз уже нікого і нічим  не може здивувати. Але насправді, ґудзик – це не просто зручна і корисна річ, він  має власну історію походження та великий шлях перетворення зі звичайного каменя на справжній витвір мистецтва. Переглянувши відео презентації, діти були дуже здивовані кількістю ґудзиків, що знаходяться в музеях світу, із захватом обговорювали ґудзики з гардеробів  королів та королев, ділилися враженнями від сучасних виробів.
Завдяки пожертвам небайдужих читачів до «Скарбнички доброти», нам вдалося придбати невеличкі солодкі гостинці, які дуже потішили дітей.
Зусилля бібліотекарів у сприянні  залучення дітей до книжки і читання, розвитку їхніх інтелектуальних здібностей  щоразу знаходять належну оцінку у схвальних відгуках вихователів та керівництва санаторію. Дуже приємно чути на адресу бібліотеки щирі слова подяки.

Подяка

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх