arch

Бібліовісті

Краєзнавча подорож «Відкриваємо Туреччину»

50Туреччина – неповторна країна на південному сході Європи та південному заході Азії, джерело світової історії й усипальниця древніх цивілізацій. Туреччина – це місце, де зароджувалися великі легенди.
Ось про цю дивовижну країну, з якою нас сьогодні єднають не лише торгово-економічні й туристичні відносини, дізнавались юні відпочиваючі оздоровчих таборів «Ромашка», «Лісова казка», «Факел» 12,13, 24 та 26 липня під час краєзнавчої подорожі «Відкриваємо Туреччину».
Мова йшла не тільки про архітектуру, літературу та особливості культури, яка поєднує давньогрецькі, перські, римські, візантійські і османські традиції.


Розмова йшла навіть про турецьку кухню – що таке долдурма, хто міг дозволити собі їсти пахлаву, як заварити чай по-турецьки. Яким чином відзначають свято дівчинки з щасливою долею, що таке рамадан та уран-байрам? Як у Туреччині називаються храм та баня і які відмінності із нашими? Яка з українок залишилася назавжди в історії мусульманських країн та посіла величне місце у султанському палаці Топкапи? На всі ці питання, а також на багато інших отримали відповідь присутні.
Велику зацікавленість в дітей викликали турецькі ігри – «Лови злодія», «Видка», «Один до одного», в які вони грали разом з фахівцем бібліотеки.
Діти, які зараз багато подорожують із батьками, і які вже були у Туреччині по-новому подивилися на цю східну країну, що завжди зачаровує та приваблює. Після зустрічі діти ще довго обмінювалися думками, згадували величні споруди, ділилися досвідом про те, які турецькі солодощі вони куштували, а які б хотілося спробувати.
Усім дуже захотілося до Туреччини!
А вам?

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх