arch

Бібліовісті

Ключі від Буквордсу шукають найкращі читачі із Харківщини

 

ЛьвовПереможці обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2018» Затулеєв Данило (Красноградський р-н.) та Черняк Вікторія (Великобурлуцький р-н.) вирушили на наймасштабнішу подію усіх книголюбів – Дитячий Форум у Львові. Це вже одинадцятий триденний фестиваль, на який з’їжджаються переможці конкурсу з 15 регіонів України та Львова й області. Для них та усіх бажаючих організатори підготували більше тисячі всіляких цікавинок, які може оцінити лише той, хто по-справжньому закоханий в книгу. Тут і творчі, рухливі, музичні майстер-класи, і вистави й зустрічі з письменниками, і квести.
 


Цього року відвідувачі перенеслися до чарівного королівства та скоро віднайдуть «8 ключів Буквордсу». Пошук відбуватиметься у форматі великої гри-квесту на восьми тематичних землях: «Печера Жахайликів» (література), «Камелот» (спорт та рухливі ігри), «Задзеркалля» (музика і театр), «Галактична імперія» (наука та винаходи), «Зачаклований ліс» ( екологія та мандри), «Ігросфера» (фестиваль настільних ігор), «Галявина Єдинорогів» (творчі майстер-класи), «Долина Драконів» (музейний простір), окремо діє простір для дошкільнят - Королівський Дитячий сад.

Наші переможці вже другий день знаходяться на Форумі і встигли побувати у Науковій бібліотеці Львівського національного університету ім. І.Франка та отримати дипломи від директора Львівської обласної бібліотеки для юнацтва. Сьогодні, 11 травня, вони «брали штурмом» Львівську обласну державну адміністрацію під час читацької революції, і напевно, вже дізналися, які книги читають керівники області. На них ще чекає безліч майстер-класів, вони віднайдуть ключі Буквордсу, дізнаються, як важко людям з особливими потребами, погуляють на вечірці і отримають безліч позитивних емоцій та приємних вражень. І,звичайно, вкотре пересвідчаться, що без знань важко, а для того, щоб стати справжнім творцем у будь-якій галузі необхідно вміти включити уяву та багато читати.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх