arch

Бібліовісті

«Як я уявляю собі Закарпаття»

IMG 7872В Харківській обласній бібліотеці для дітей почали готуватися до культурного форуму «СлободаКульт», який відбудеться 15-29 травня 2018 року на Закарпатті.
Основна мета цього заходу: знайомство закарпатців зі Слобожанщиною,  здавалося б, такими несхожими регіонами України, створення нових містків дружби та партнерства між ними.


У цілому, в рамках Міжрегіонального культурного форуму «СлободаКульту» у Закарпатті відбудеться близько 80 подій у 8 напрямках: візуальне мистецтво, мода, музика, література, театр, кіно, лекції і дискусії, програма для дітей та підлітків тощо.
Харківська обласна бібліотека для дітей разом з Закарпатською обласною бібліотекою для дітей в межах цього форуму проводить Міжрегіональний конкурс дитячої листівки «Від перлинок Слобожанщини до родзинок Закарпаття».
Також обидві бібліотеки запросили дітей віком від 5 до 18 років разом з батьками взяти участь у проекті «Родинні фото», мета якого – показати родинні фото сімей зі Слобожанщини і Закарпаття для усвідомлення цінності родинних історій, моментів їх схожості та відмінності, важливості емоційної пам’яті для зв’язку поколінь і регіонів.
І ось у суботу почала працювати Школа мультиплікації під керівництвом Маріанни Мурашко, старшого викладача кафедри телебачення Харківської державної академії культури. Школярі за 4 тижні повинні зробити мультфільм за темою «Як я уявляю собі Закарпаття».
Сподіваємося, що наприкінці травня закарпатські глядачі вже побачать мультфільм, створений нашими читачами.

IMG 7868IMG 7866

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх