arch

Бібліовісті

"Незабутня Квітка"

55 mainМузичним каскадом "Незабутня Квітка" вшанували у бібліотеці пам'ять американської  співачки українського походження Квітки Цісик, якій 4 квітня мало б виповнитися 65 років.  
Під час заходу згадали про особисте й творче життя співачки та неоціненне значення її творчості для розвитку  і поширення української культури у світі.


Унікальний тембр голосу і дивовижно вишукана манера виконання Квітки Цісик полонила мільйони IMG-fb2d2da0517f83bbf92a138d2a6a84eb-Vслухачів. Її не просто слухали найбільше в світі, а й відчували магію та лікувальний ефект її голосу. Пісня лилася з її душі та через океан розмовляла з Україною, адже в  в серці Квітки Цісик, народженої в Америці,  завжди жила Україна… У цьому змогли переконатися і школярі 8 та 9 класів Харківської гімназії №1.
Загалом  на прикладі недовгого, але неймовірно   яскравого життя  американської співачки з українською душею наші читачі мали можливість розширити знання про представників української діаспори, що дозволило  виховувати інтерес до надбань українського мистецтва, розвивати естетичні смаки, любов до музики, пісні, пошану до митця,  бажання творити для своєї землі, патріотизм.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх