arch

Бібліовісті

«Родинні фото»

foto

Терміново!!!


Харківська обласна бібліотека для дітей запрошуює дітей від 5 до 18 років (разом з батьками) взяти участь у проекті «Родинні фото».
Мета проекту: показати родинні фото сімей зі Слобожанщини і Закарпаття для усвідомлення цінності родинних історій, моментів їх схожості і відмінності, важливості емоційної пам’яті для зв’язку поколінь і регіонів.


Фото повинне бути зроблене у період з 1918 по 2018 роки і містити:
• підпис (хто зображений на фото ПІБ, ким він є учаснику конкурсу (мій дядько, прабабуся чи інші родинні зв’язки);
• рік фото (якщо не знаєте точної дати, написати приблизну);
• місце, де було зроблено фото (написати точне місце (назву міста, села, хутору тощо) чи приблизне (наприклад, Слобожанщина);
• коротка історія фотографії, акценти можуть бути різні: цікавий факт з життя людини на фото, подія, зафіксована на фото, інше.;
• контакти того, хто це фото надав і історію записав: прізвище, ім’я, по батькові, скільки років учаснику, де мешкає (район, місто, село та ін.), контактний телефон, контактний телефон батьків, якщо є e-mail.
Це може бути фотографія, на якій зображена одна особа чи більше. Вона може бути як чорно-біла, так і кольорова, цифрова або відсканована; студійна, домашня (в інтер’єрі, на подвір’ї) або виробнича; зроблена у місті чи селі, під час якогось свята – дня народження, весілля, ярмарку тощо.
Фото з історіями можна надати особисто за адресою: 61002, вул. Алчевських, 43 (Харківська обласна бібліотека для дітей) або надіслати на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. до 10 квітня 2018 року.
Надруковані фотографії можуть бути відскановані у бібліотеці і відразу ж повернені власнику.
Відкриття виставки планується 15 травня в Харківській обласній бібліотеці для дітей та в м. Ужгород.

 

 Проект «Родинний альбом» Пояснювальна записка

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх