arch

Бібліовісті

Подарунок дітям Білорусі

 

Подарунок дітям Білорусі від читачів Харківської обласної бібліотеки для дітей


   Нещодавно у прямому ефірі білоруського телебачення у передачі «Поўнае выданне навінаў» було презентовано сюжет про Школу мультиплікації «Пізнай місто», що діє при Харківській обласній бібліотеці для дітей. Справжнім подарунком для білоруських глядачів став показ мультфільмів «Маленька історія про Оленку, кота та велике місто» та «Харків: походження назви», створених та озвучених білоруською мовою харківськими дітлахами.

  Сюжети мультфільмів були створені під час занять у Школі мультиплікації. Це стало можливим завдяки перемозі бібліотеки у міському конкурсі інвестиційних проектів, що проводило у 2017 році Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів.
Метою проекту є сприяння всебічному розвитку, організація повноцінного дозвілля, а також соціально-психологічна реабілітація дітей, адже відвідувачі Школи – це маленькі харків’яни з особливими потребами. Діти малюють та ліплять мультфільми, водночас пізнають своє місто й соціально адаптуються у суспільстві завдяки творчому спілкуванню. Мультфільми, створені українською мовою, переклали не лише білоруською, а й англійською мовами.
 Відтепер з цим незвичним проектом познайомилися і діти дружньої Білорусі.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх