arch

Бібліовісті

Семінар "Бібліотечне краєзнавство в роботі шкільних бібліотек"

  

IMG 20180223 12565723 лютого 2018 року наша бібліотека стала ареною, на якій пройшов семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова на тему: "Бібліотечне краєзнавство в роботі шкільних бібліотек".
Співробітники бібліотеки познайомили своїх колег та соціальних партнерів з досвідом роботи Харківської обласної бібліотеки для дітей щодо впровадження форм і методів бібліотечного краєзнавства в освітньому просторі в умовах бібліотечно-інформаційної підтримки. Велике зацікавлення у присутніх викликали бібліотечні видання краєзнавчої тематики, апробована програма "Джерела краєзнавства" та огляд краєзнавчих сторінок, розміщених на сайтах ХОБД й Бібліомістечко. Учасники семінару залишилися задоволеними результатом роботи: вони дізналися про традиційні та інноваційні аспекти діяльності бібліотеки щодо пропагування краєзнавства, про шляхи залучення молоді до активного пізнання рідної землі, які можна застосовувати на практиці.
Також у межах семінару відбулася цікава зустріч з членами Міжрегіональної спілки письменників України – поетом-бардом, керівником Лозівського літературного клубу "Лигос", Артуром Савраном та поетом Миколою Сухініним. Виступ талановитих земляків викликав у слухачів не лише естетичне задоволення, а й спричинив справжній вибух позитивних емоцій, що вкрай важливо для налаштування на подальшу діяльність щодо поширення джерел краєзнавства серед дітей. А на згадку про цю зустріч бібліотека отримала літературний альманах "Лозовские паралелли. Паралелі Лозової".

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх