arch

Бібліовісті

Семінар "Бібліотечне краєзнавство в роботі шкільних бібліотек"

  

IMG 20180223 12565723 лютого 2018 року наша бібліотека стала ареною, на якій пройшов семінар для бібліотекарів закладів загальної середньої освіти Московського району м. Харкова на тему: "Бібліотечне краєзнавство в роботі шкільних бібліотек".
Співробітники бібліотеки познайомили своїх колег та соціальних партнерів з досвідом роботи Харківської обласної бібліотеки для дітей щодо впровадження форм і методів бібліотечного краєзнавства в освітньому просторі в умовах бібліотечно-інформаційної підтримки. Велике зацікавлення у присутніх викликали бібліотечні видання краєзнавчої тематики, апробована програма "Джерела краєзнавства" та огляд краєзнавчих сторінок, розміщених на сайтах ХОБД й Бібліомістечко. Учасники семінару залишилися задоволеними результатом роботи: вони дізналися про традиційні та інноваційні аспекти діяльності бібліотеки щодо пропагування краєзнавства, про шляхи залучення молоді до активного пізнання рідної землі, які можна застосовувати на практиці.
Також у межах семінару відбулася цікава зустріч з членами Міжрегіональної спілки письменників України – поетом-бардом, керівником Лозівського літературного клубу "Лигос", Артуром Савраном та поетом Миколою Сухініним. Виступ талановитих земляків викликав у слухачів не лише естетичне задоволення, а й спричинив справжній вибух позитивних емоцій, що вкрай важливо для налаштування на подальшу діяльність щодо поширення джерел краєзнавства серед дітей. А на згадку про цю зустріч бібліотека отримала літературний альманах "Лозовские паралелли. Паралелі Лозової".

 

Комментарии  

 
# Sylvia 05.05.2020 13:15
Hello There. I found your blog the use of msn. This is an extremely smartly written article.
I'll be sure to bookmark it and return to read more of your helpful info.
Thanks for the post. I'll certainly comeback. --- www.ukads.eu

Feel free to visit my site: Uk Local Classifieds: http://ukads.eu/
Ответить | Ответить с цитатой | Цитировать
 

Вверх