arch

Бібліовісті

Відкриття виставки дитячих малюнків «Образ дитини», присвяченої Зінаїді Серебряковій

 

 

DSC00034Під час урочистого відкриття виставки до присутніх звернулася завідувачка Сектором розвитку бібліотеки та зв’язків з громадськістю Саліна Наталія Юріївна. Вона привітала дітей та їхніх наставників з вдалим творчим доробком, а також нагадала віхи життєвого та творчого шляху славетної землячки Зінаїди Серебрякової. Цю виставку можна вважати своєрідними подарунками художниці, адже вона підготовлена й експонована саме до дня її народження.
 
Юні художники вперше завітали до бібліотеки, тому з цікавістю познайомилися з її історією та пройшли квест, сповнений несподіванок й спрямований на розвиток ерудиції з теми «Мистецтво». Діти при активній підтримці дорослих подолали низку випробувань: відгадували жанри картин, розв’язували ребуси, проявляли невидимі написи, розгадували загадки, шукали підказки й предмети, складали пазли-полотна відомих малярів, малювали й домальовували та робили безліч інших захоплюючий речей.
Попри доволі морозну погоду, присутні були зачаровані затишною атмосферою бібліотеки, яскравими книжковими виставками та незвичним інтер’єром, тому й по закінченні заходу ще довго не бажали розходитися, натомість фотографувалися й ділилися враженнями від побаченого й почутого.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх