arch

Бібліовісті

17 лютого – День спонтанного прояву доброти

 


img1Святкування Дня доброти в Україні проводиться допокищо практично непомітно, оскільки про нього мало хто знає. Його поява пов'язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, що вирішили об'єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.
З нагоди Дня спонтанного прояву доброти у нашій бібліотеці пройшли уроки етики "Школа добрих вчинків", які відвідали школярі молодших класів ХЗОШ №36 та вихованці Обласного психоневрологічного санаторію.


На бібліотечних уроках ми вирішили поговорити про мистецтво спілкування, вміння делікатно, люб’язно ставитися до людей, які нас оточують. Не оминули увагою співробітники бібліотеки й основні правила доброти, яких навчили і своїх читачів. Також пригадали прислів’я та приказки про взаємодопомогу, дружбу, прочитали оповідання В.Сухомлинського «Для чого кажуть спасибі», переглянули відео про по-справжньому добрі вчинки й зробили експрес-огляд книжкової виставки «Чарівні слова».
День спонтанного прояву доброти послужив приводом згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних недуг кожного, хто її чекає. Насамкінець школярі дійшли висновку, що проявляти добрі наміри у всіх своїх діях повинна постаратися кожна навіть найменша дитина.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх