arch

Бібліовісті

«Професії і гороскопи»

profesiiЧи варто довіряти зіркам і покладатися на них у виборі своєї майбутньої професії? Відповідь на це питання шукали 18 січня 2018 року у стінах бібліотеки восьмикласники Харківської гімназії № 1. Профорієнтаційне заняття на тему: «Професії і гороскопи» провела харківський астролог Алла  Мутеліка.

 ___________________________________

На думку астролога, від самого народження на людину певним чином впливають різні планети, наділяючи її відповідними якостями. Тож за допомогою астрологічних розрахунків можна з’ясувати, яка планета має найбільший вплив і, відповідно,  які особистісні риси є найбільш значущими у житті людини. Однак, не всі здібності можна спостерігати під час навчання і виховання малюка чи підлітка. Багато якостей проявляються у віці після 16, 20, 32, 40 років, коли професія вже опанована.
Також школярі пригадали планети Сонячної системи та ознайомились із геоцентричною системою Всесвіту. Виявляється, що точні дані про усі планети були описані астрологами ще понад 2 тисячі років тому, хоча сучасні науковці за допомогою математичних розрахунків відкрили планету Нептун лише у 1846 році.
Підлітки дізналися, за які особистісні якості відповідає кожна планета, яка планета має найбільший вплив впродовж кожного дня тижня і як можна тренувати різні якості, щоб стати особистістю з високим рівнем моралі та людяності. Так, наприклад, щоб досягти успіхів у навчанні, необхідно розвивати якості, яких наділяє Меркурій, а за внутрішню мудрість та уміння навчати відповідає Юпітер, Сатурн – це планета внутрішньої організації та здатності керувати часом і простором.
Загалом тема впливу планет на життєдіяльність людини величезна, та й за цю коротеньку зустріч учні зробили чимало висновків. Насамперед, дуже важливо, щоб будь-яка робота  відповідала особистим здібностям та приносила задоволення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх