arch

Бібліовісті

Відвідайте «Таємничий ліс»!

IMG-6acff35c32f8d1adfcdadb559dddc556-V

Студія дитячого малюнка «Абрикос» та студія живопису і малюнка для дорослих і дітей при освітньому Центрі «SINTAGMA» під керівництвом художника-графіка Ганни Гладкої презентують 19 січня 2018 р. о 17.00 виставку «Таємничий ліс» у виставковій залі «Вернісаж у фойє» Харківської обласної бібліотеки для дітей.
Магія існує! І не лише на сторінках книжок. Надихнувшись чарами й дивовижними книжковими створіннями та керуючись власною фантазією, юні художники на папері втілили близько півсотні чудернацьких образів. Яких? Приходьте і побачите самі. Пориньте у світ мистецтва, відкрийте нові грані дитячої творчості!

 ___________________________________


Для довідки. Студія дитячого малюнка «Абрикос», у якій навчається близько 30 учнів віком від 3 до 11 років, існує близько 3 років. За цей час зроблено чимало: проведено низку персональних виставок, на рахунку студійців участь у всеукраїнських, обласних, та регіональних конкурсах, неодноразові перемоги й лауреатство у різноманітних мистецьких конкурсах.
Освітній Центр «SINTAGMA», окрім студії живопису і малюнка для дорослих і дітей, має значний позитивний досвід в організації та навчанні творчих професій. Також реалізує цикл програм за напрямками «художник-дизайнер», «дизайн інтер'єра», готує абітурієнтів до вступу на художні спеціальності, дизайн, архітектуру.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх