arch

Бібліовісті

Новорічно-різдвяна казка

DSC08455-1

Від Різдва до Водохреща наші предки-українці ходили один до одного в гості, носили кутю, співали колядки, щедрівки й інші пісні-віншування з побажаннями добробуту, здоров’я, щастя. А співробітники Харківської обласної бібліотеки для дітей 11 січня,  напередодні Меланки, вирішили відвідати вихованців Ржавецького психоневрологічного інтернату, щоб сповістити їм про радість різдвяно-новорічного дива, подарувати часточку своєї душі й зігріти добротою свого серця.

_________________________________________


Аби не лише пDSC08470-1орадувати візитом, а й по-справжньому здивувати, фахівці бібліотеки ретельно підготувалися й представили перед очима вихованців інтернату лялькову виставу «Новорічно-різдвяна казка» за оповіданням Тетяни Майданович з книги «Охоронниця слова». Тут були і підступна Баба-Яга із прибічницею Сорокою, і Зайчик, і Вовк-сіроманець, і Віл, і Лисичка, і добрий Дід Мороз із чарівною морозильною палицею. Затамувавши подих, присутні слідкували за перипетіями подій у казці, що завершилася добре: Баба Яга виправилася і пригостила усіх цукерками, Дід Мороз за давньою українською традицією, засіваючи зерном, побажав доброго врожаю, радості, добробуту та міцного здоров’я, а Лисичка із Вовком швиденько зробили фотографії і подарували їх усім. Вистава сподобалась настільки, що навіть по її закінченні зачаровані глядачі не хотіли розходитися, фотографувалися із героями, грали в гру «І я» й навіть коментували події казки.
DSC08481-1Ще одним сюрпризом-подарунком для літніх людей стали пряники, спечені фахівцями бібліотеки. Завдяки дружньому заохоченню й створеному бібліотекарями святковому настрою, вихованці кожен на свій смак розмалювали заздалегідь підготовленим матеріалами  солодке печиво, демонструючи не лише фантазію, а й вкладаючи в роботу часточку своєї душі. Так на  кондитерських виробах з’явилися імена тих, кому б хотілося подарувати пряники, чудернацькі візерунки й просто білі плями... .
Ось такою світлою видалася чергова поїздка до Ржавецького психоневрологічного інтернату.

 DSC08498-1DSC08485-1

 

 

 

 

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх