arch

Бібліовісті

Відкриття виставки «Галицькі-Острозькі князі – будівничі держави»

Украiнс кi князi у графiцi Олега КiналяНапередодні проголошення Європейським Союзом та Міністерством культури України 2018 р. – Роком відновлення та реставрації культурної спадщини, Харківська обласна бібліотека для дітей започаткувала мистецький проект «Культурні резиденції».

Головною метою цього починання є знайомство громади з видатними світовими і вітчизняними художниками, поетами, ілюстраторами, представниками культурної сфери діяльності.

__________________________________________

В рамках реалізації першого етапу цього проекту, 11 листопада о 13.00 у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться відкриття виставки відомого українського художника-дизайнера, кращого ілюстратора дитячих книг з Тернополя Олега Кіналя «Галицькі-Острозькі князі – будівничі держави».

Для того, аби створити ілюстрації до серії книг «Славетні князі Галицько-Острозькі», тернопільський художник-графік три роки вивчав історичні матеріали, працював із архівними документами, консультувався з відомими фахівцями, у т.ч. з відомим істориком Володимиром Білінським, мистецтвознавцями Національного університету «Острозька академія» Миколою Бендюком та проректором цього ж закладу Петром Кралюком. У своїх графічних роботах художник витримав канони класичного парадного портрету.

Захід передбачає презентацію видань про відомих історичних особистостей від Наталії Кіналь, яка розповість про найбільш важливі здобутки наших земляків та їх вагомий внесок у створення і розбудову української держави.

На захід запрошені культурні діячі Харківщини, представники творчих професій, бібліотечні фахівці, студенти харківських вузів, волонтерські організації.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх