arch

Бібліовісті

Бібліотека – справжній «Мамин Рай»


1 15-111Харківська обласна бібліотека для дітей вже вдруге долучилася до  масштабного проекту – ярмарку для матусь та дітей «Мамин Рай», що 1-3 вересня пройшов на відкритому майданчику відпочинку та дозвілля «Літопарк».

Як це було....  Фотофакт

___________________________________________


1 31-1-21Фахівці бібліотеки розгорнули виїзну локацію з бібліотечними новинками, разом з маленькими учасниками оживили сторінки улюблених книг, провели літературні вікторини для дітей та «мозкові штурми» для дорослих.  
Участь у ярмарку дозволяє по-новому популяризувати бібліотеку, книжку і читання, роблячи акцент на просуванні саме сімейного читання.
Відвідувачі залюбки знайомилися з найкращими книжковими перлинками, цікавилися послугами бібліотеки.
«Наша бібліотека є публічною, а цей статус передбачає роботу з читачами не лише у приміщенні. Ми намагаємось якомога ширше ознайомити харків’ян з тими інноваційними послугами, які щодня надає Обласна бібліотека для дітей. Ми запрошуємо гостей ярмарку, популяризуємо книги та читання.
Найважливіше – розкрити суть роботи сучасної дитячої бібліотеки. На «Мамин Рай» ми привезли яскраві новинки. Дитячі ручки одразу до них тягнуться, можливо, спочатку до картинки, а потім і до тексту. Я взяла на виставку свою улюблену Ганну Чубач, ми знайомимо з сучасною вітчизняною якісною дитячою літературою. Література у нас різнопланова – українською, російською та іншими іноземними мовами», – розповіла в інтерв’ю для сайту «Misto.kh.ua» Світлана Загревська, методист Харківської обласної бібліотеки для дітей.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх