arch

Бібліовісті

Інформаційна хвилинка «Молодь поза форматом: «субкультура»»


764 900Триває активна  співпраця бібліотеки з літніми оздоровчими таборами Харкова. Окрім обслуговування у відкритих бібліотечних пунктах,  бібліотекарі забезпечують проведення цікавого і змістовного дозвілля дітей. Так, 1 й 2 серпня відпочивальники таборів «Факел» та Обласний дитячий багатопрофільний санаторій відкрили для себе чимало нового під час  інформаційної хвилинки «Молодь поза форматом: «субкультура».

___________________________________________


Довідавшись про дещо екзотичні уподобання деяких молодих людей, прихильників тих чи інших субкультур, підлітки  майже у прямому сенсі слова атакували співробітника бібліотеки запитаннями та різноманітними зауваженнями щодо почутого. Наприклад, для багатьох було справжнім відкриттям, що панки вважають ганебним митися;  у субкультурі «емо» дівчата майже не відрізняються від хлопців;  юнаки-готи фарбують чорним лаком нігті, а металісти одягають на себе чимало залізячок: перснів, браслетів, колючок. Та найбільше здивування й захоплення викликала субкультура «фуррі», оскільки ніхто з присутніх навіть не чув про неї, та й зовнішній вигляд цих юнаків досить привабливий: переодягнена чи майстерно розфарбована у хижих тварин молодь виглядає досить привабливо. Можливо, не випадково одразу після заходу деякі виявили бажання  прочитати  книги про тварин.
Як з’ясувало анонімне опитування, наймолодші – віддали пальму першості байкерами та фуррі, дітей середнього віку приваблюють риси субкультур емо й скінхедів, найстарші перевтілилися б або на  реперів, або  хотіли б взагалі не належати до жодної з культур. Словом, ця тема зачепила кожного.     А в арсеналі бібліотекарів залишилося ще чимало цікавинок. 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх