arch

Бібліовісті

Патріотична година «Квіти – національні символи України»


IMG 0041-1З вихованцями Обласного дитячого психоневрологічного санаторію№1 бібліотека працює вже не один рік поспіль, а діти є нашими частими гостями. Отож, не дивно, що партнерські стосунки продовжуються і влітку. І  3 серпня  2017 року до Харківської обласної бібліотеки для дітей завітали відпочиваючі санаторію на патріотичну годину «Квіти – національні символи України».

___________________________________________


Малята з’ясували, що таке символ, відкрили для себе розмаїтий світ чарівних і неповторних квітів, дізналися їхні властивості й легенди, пов’язані  з ними. Подивившись електронну презентацію, пересвідчились, що вони знають не про всі українські квіти, які дівчата здавна вплітають до віночка.
Активно грали в ігри, відповідали на питання вікторини, пригадували пісні, складали з карток прикмети й приказки про квіти, наввипередки самотужки склеїли ромашку. За кожне завдання отримували бали, підрахувавши які, з’ясували, що обидві команди набрали однакову кількість балів. Перемогла дружба, а насправді малі читачі відкрили для себе багато нового, навчились працювати в командах, адже гра їх згуртувала. Наостанок отримали подарунки від бібліотеки – книги на друкованій основі, які допоможуть і навчитися чогось нового, і повторити вже набуті знання.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх