arch

Бібліовісті

Мультики про Харків

 

Ще одна перемога Харківської обласної бібліотеки для дітей!

Мультики про Харків:

грант на покращення іміджу міста

DSC 7991-119 липня оголошено переможців міського Конкурсу інвестиційних проектів у 2017 році, який започаткувало Управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів Харківської міської ради з метою підтримки громадських ініціатив, спрямованих на покращення іміджу м. Харкова на національному та міжнародному рівнях.

Завдяки перемозі у Конкурсі Харківська обласна бібліотека для дітей спільно з Центром прав людини «Древо життя» створить Школу мультиплікації «Пізнай місто».

Мультиплікаційна активність у бібліотеці є дуже ефективним трендом, разом з тим – діти від неї у захваті.

Вже двічі Харківська обласна бібліотека для дітей проводила подібні заходи. У 2015 р. відбувся міжнародний проект ХУМРА (HUMRA), присвячений створенню анімаційних історій про права людини, а у 2016 р. бібліотека стала єдиною дитячою локацією грандіозного Форуму «Погранкульт: ГаліціяКульт», де маленькі читачі створили анімаційний фільм «Країна чудес».

Новий проект «Пізнай місто» спрямований на соціальну адаптацію й інтеграцію в суспільство соціально незахищених дітей, прищеплення любові до рідного міста, мотивацію до вивчення дітьми історії Харкова, а також на підняття іміджу нашого міста.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх