arch

Бібліовісті

Мандри Бровка і Мурчика Харківщиною.

13zimbaРозпочинаються мандри Бровка і Мурчика Харківщиною.
Французи кажуть: «Хто вміє дарувати, той вміє жити». Саме так можна сказати про Олександра Івановича Зімбу – всебічно обдаровану людину, чемпіона з важкої атлетики, письменника, який подарував нашим читачам та читачам бібліотек Харківської області 2 тисячі своїх книжок !!!

Від імені читачів Харківської обласної бібліотеки для дітей хочемо подякувати за подаровані письменником багатобарвні, яскраві й неймовірно цікаві дитячі книги із серії «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».

Незабаром дитячі бібліотеки нашого регіону отримають книги автора. Видання про кумедних героїв Бровка та Мурчика будуть корисні всім, хто цікавиться сучасною дитячою літературою. Особливо у захваті будуть наші найменші читачі, яким неодмінно сподобаються як захопливі пригоди Мурчика й Бровка, бо написані простою зрозумілою мовою, так і повчальні книги англійською мовою, серед яких «Take good care of your teeth».Батькам книги допоможуть у вихованні неслухняної малечі, адже Бровко та Мурчик неймовірно винахідливі та доброзичливі, тому стануть гарним прикладом для наслідування.

Для нас це особливий дарунок від автора та засновника львівського видавництва «Вісім лапок», оскільки видання є важливим для всіх, хто цінує українське слово та прагне читати письменників Західної України.

Казки О.Зімби

А ще нові книги – це завжди свято для наших читачів.

 

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх