arch

Бібліовісті

Сучасна бібліотека як майданчик інноваційних послуг для громади

 

 

IREX-UkraineРада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) презентує свій новий проект ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
11 липня 2017 у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбудеться навчальний тренінг «Робота PR-Клубів бібліотек в умовах децентралізації».
Одним з компонентів проекту є підвищення обізнаності громадян щодо реформи місцевого самоврядування через залучення місцевих громадських організацій, бібліотек та ЗМІ. Ідея проекту полягає у тому, що всі прес-клуби бібліотек отримуватимуть інформацію про розгортання реформ і встановлять тісні робочі відносини з представниками ОТГ, співробітниками офісу реформ, журналістами.
На тренінг у ХОБД (вул. Алчевських, 43), який розпочнеться об 11.00, запрошені фахівці публічних бібліотек Харківщини, представники новостворених об’єднаних територіальних громад регіону, а також шановні гості – менеджер проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» Любов Квасюк та Валерія Здибель, керівник Слов’янського піар-офісу сучасних бібліотек (Донецька область).


    Під час заходу учасники отримають інформацію про те, як ефективно взаємодіяти з місцевими засобами масової інформації та захопити їхню увагу на високому рівні, залучити нову аудиторію, збільшити охоплення за допомогою нових інструментів, інформувати про процес децентралізації та її успіхи з метою створення і підтримки інтересу громадськості.
Тренінгова програма розрахована на побудову командної роботи всіх членів піар-клубів та запрошених експертів. Будуть окреслені спільні сфери інтересів, налагоджено комунікацію, аби спільними зусиллями сприяти висвітленню у ЗМІ питань, що пов’язані з процесом децентралізації на теренах Харківської області.
Ще з 2014 року, за підтримки програми Біла і Мелінди Гейтс «Бібліоміст», Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX/Україна) в нашій країні розпочав свою успішну реалізацію проект «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек». Відтепер піар-офіси провадять свою активну роботу та надають інформаційну підтримку бібліотекам як основним партнерам та інформаційним майданчикам, що транслюють у суспільство новації та успішний розвиток.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх