arch

Бібліовісті

Літня школа безпеки «Допомогти! Врятувати! Запобігти!»

Logo BG

 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та
Національного фонду підтримки демократії (США)

 

 

 


NEDlogo

20 червня 2017 року розпочинає роботу дводенна Літня школа безпеки «Допомогти! Врятувати! Запобігти!», у якій візьмуть участь заступники директорів ЦБС по роботі з дітьми Харківщини та керівники дитячих бібліотек Дніпра, Тернополя, Полтави, прифронтових міст Слов’янська Донецької обл. та Новопсковська Луганської обл., учні загальноосвітніх шкіл Харкова та області, батьки, вчителі.


«Літflag yellow lowня школа безпеки», ініційована Харківською обласною бібліотекою для дітей у межах широкомасштабної соціально-просвітницької акції «Зробимо життя безпечним», проводиться під патронатом Управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації за участі соціальних партнерів бібліотеки.
У перший день відбудеться круглий стіл на тему: «Цивільний захист, як один з напрямків розвитку іміджу бібліотеки», учасники якого обговорять актуальні питання, напрацьовані бібліотеками різних регіонів. Пройдуть перегляд відео- та електронних презентацій, ознайомлення з методичними матеріалами бібліотек тощо.
Також цього дня гості міста відвідають провідні бібліотеки Харкова, де їх чекає обмін досвідом.
21 червня, у другий день занять, заходи відбуватимуться на двох майданчиках. Пленарна частина «Соціальний діалог у просторі “культура-освіта-цивільний захист”» для заступників директорів ЦБС по роботі з дітьми пройде у стінах Харківської обласної бібліотеки для дітей (вул. Алчевських, 43). Вислухавши теоретичну частину, підсумки зроблять гості школи, зокрема зі Слов’янська Донецької обл., які на власному досвіді, перебуваючи на тимчасово окупованій території під час бойових дій на Донбасі, на практиці випробували, як поводитися в незвичайних ситуаціях.
А далі практична складова «Формування вмінь та навичок безпечної поведінки та необхідної допомоги» розгорнеться на теренах ФЕЛЬДМbezpekaАН ЕКОПАРКу: тут для дітей та студентів Літньої школи Харківська обласна бібліотека підготувала квест-практикум, який допоможе не лише закріпити набуті навички, а й дасть нові знання – вкрай необхідні для безпечної життєдіяльності людини.
На спеціальних майданчиках гостей очікує різноманітна насичена програма: знайомство з облаштуванням поліцейського автомобілю, пожежної машини, машини швидкої допомоги, зустріч з кінологами, знайомство з гідравлічним обладнанням, переміщення на вакуумних носилках, пошук вибухонебезпечних предметів, робота з вогнегасниками тощо. Про це подбають фахівці. Харківської міської оперативно-рятувальної служби, Управління національної поліції України в Харківській області, Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, АК “Харківобленерго”.
Вхід вільний.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх