arch

Бібліовісті

«Провісник волі – великий Кобзар»

шевченко 3З нагоди Дня народження Т.Г. Шевченка протягом декади фахівці бібліотеки разом з учнями молодших і старших класів, відповідно до заповіту поета, згадували його «незлим тихим словом…».
Численні заходи відбулися як у стінах бібліотеки, так і у різних школах Харкова. Загалом до заходу долучилися понад 500 дітей та підлітків.

 

 


  Приємно, що школярі знають чимало про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка. Однак, щоб сповна осягнути його геніальні творіння, недостатньо інколи навіть цілого життя. Тому вже вкотре ми вшановували велич Шевченка як письменника, художника, людину, якій встановили 1384 пам'ятники у 36 країнах світу. Та, перш за все, руйнуючи стереотипи та штампи, ми говорили про поета як про живу людину, яка дихала, писала, думала, гравірувала, з’ясовували, яким він був насправді, чим був схожий на нас сьогоднішніх.
Загалом, завдяки цьому бібліотечному заходу, школярі відкрили для себе чимало цікавого та нового про Кобзаря. Але найміцніші знання – це ті, що здобуті самостійно, тож адресуємо усіх звернутися до бібліотечного фонду за скарбами слова Т.Г.Шевченка.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх