arch

Бібліовісті

«Руді, білі, чорні….»

 photo Цілу годину дівчата та хлопці з харківських шкіл № 36 та 5 поводилися дуже дивно: вони видавали абсолютно незвичайні для нашої бібліотеки звуки, а вітерець підхоплював і розносив їхнє багатоголосне нявчання й мурчання навкруги, - так проходив Всесвітній день кішок у Харківській обласній бібліотеці для дітей.

___________________________________________


  Як же можна відзначати настільки дивну дату?
У цей день люди вшановують заслуги цих тварин, показують їм своє шанування і любов. Тому і розмова йшла про багатотисячолітню історію співіснування котів та людей. Про те, як Дика Тварина з Дикого Лісу поступово перетворилася на величезне розмаїття пухнастих друзів, які з давніх-давен живуть поруч. Про те, як близько 10 000 років тому п'ять самиць степового кота були взяті з дикої природи до людської оселі й чому саме вони стали прародительками усіх сучасних домашніх кішок. І як потім нащадки цих п’ятьох поступово захватили увесь світ, починаючи з Єгипту та Греції – і аж до Америки, куди кішки потрапили на кораблях Колумба.
  Діти з'ясовували, що таке фелінотерапія, тобто лікування з допомогою котів, кішок та кошенят. Із захопленням дивилися відеоролики з життя про  кумедних котячих, складали великий пазл-кішку.
А наприкінці свята усі отримали призи: маленькі розмальовки із пухнастими друзями.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Вверх