Серія "Українські письменники – дітям"

 

 

 


Інформаційний лист знайомить читачів з творчістю відомого українського письменника Ярослава Стельмаха та його найбільш відомими творами, якими зачитуються книголюби. Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.
 

 

 

   


 

Ефим ЧеповецкийНайкращі казки Ю. Чеповецького : інформаційний лист / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. Г. Чебослаєва. – Х., 2019. – 5 с.


Інформаційний лист присвячений 100-річчю від дня народження одного з улюблених дитячих письменників Ю.  Чеповецького.
Видання розраховано на дітей молодшого та середнього шкільного віку, батьків та організаторів дитячого читання.

 

 

 

 


SashkoСашко Дерманський: інформаційний лист : для дітей молодшого та середнього шкільного віку / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей” ; уклад. А.Ю. Чебослаєва ; ред. С.М. Загревська. – Х., 2018. –   5 с. (Українські письменники-дітям)

Інформаційний лист знайомить читачів з творчістю сучасного українського письменника Сашка Дерманського та його найбільш відомими творами, якими зачитуються книголюби. Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.

 

 


ПолонськийПолонський Радій Федорович : літературне знайомство для дітей молодшого шкільного віку / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос, Г. Ю. Чебослаєва ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2016. – 6 с. – (Українські письменники – дітям).

Пам’ятка знайомить читачів з життям та творчістю харківського прозаїка та драматурга – Радія Федоровича Полонського. Діти дізнаються про вже «призабуті» казки автора, якими зачитувались їхні батьки у дитинстві і навіть дивилися мультфільм за книжкою «Таємниця Країни Суниць».

Видання розраховано на дітей молодшого шкільного віку та організаторів дитячого читання.


 ВоронинаЛеся Воронина: біобібліографічна пам’ятка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В. Лопата. – Х., 2013. – 5 с. – (Українські письменники – дітям).

Пам'ятка із серії «Українські письменники – дітям» знайомить читачів із сучасною дитячою письменницею Лесею Ворониною. Крім біографічних відомостей, читачі мають змогу познайомитися з оглядом найбільш відомих творів письменниці.

Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, організаторів дитячого читання та батьків.

 

 

 


 

NestajkoНестайко Всеволод Зіновійович : біобібліографічна пам’ятка : для читачів серед. та ст. шк. віку / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. С. Цапко. – Х., 2010. – 9 с.

Матеріал містить біографічні відомості про відомого українського дитячого письменника – Всеволода Зіновійовича Нестайка, а також короткий огляд деяких його творів. Призначається для дітей молодшого та середнього шкільного віку, для організаторів дитячого читання, шкільних бібліотекарів та для батьків.

 

 

 


 

димаровДімаров Анатолій Андрійович : пам’ятка читачеві / Харк. обл. б-ка для дітей ; уклад. Л. Рєбрун. – Х., 2006. – 7 с. – (Харк. письменники – дітям).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вверх