Видання 2015

обложкаКвітучий Великий Бурлук: краєзнавча мандрівка / Харківська обласна бібліотека для дітей; уклад. В.В. Лопата.– Х., 2015.-  13 с.

Видання є продовженням серії краєзнавчих мандрівок «Пам’ятні місця Харківщини». Великобурлуцький район цікавий своєю історією, природними пам’ятками, цікавими археологічними знахідками. Пропонуємо вам дізнатися багато цікавого і невідомого про один із екологічно чистих і мальовничих куточків Харківської області.
Випуск адресований організаторам дитячого читання, учням середніх та старших класів, а також усім, хто цікавиться історією рідного краю.

______________________________________________________________________________________________ 

 

Читання для реготанняЧитання для реготання : інформаційний лист для дітей молодшого та середнього шкільного віку / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос ; ред. С. М. Загревська. – Х., 2014. – 8 с. – (PROчитання).


Видання знайомить із книжками британського дитячого письменника Джеремі Стронґа, що увійшли до серії Видавництва Старого Лева «Читання для реготання». Діти дізнаються про нові пригоди уже знайомих героїв – собачки Стрілки (Ракети) та сімейки Ніколаса. Також познайомляться з кімнатними піратами і дізнаються, чим така особлива вчителька на заміну Лілія Гармидер.
Інформаційний лист розраховано на дітей молодшого, середнього шкільного віку та організаторів дитячого читання.

 


 

книги-ювіляри2015Книги-ювіляри – 2015: бесіди про книги / ОКЗ “Харківська обласна бібліотека для дітей”; уклад. Н. Збруєва; ред. С. Загревська. – Х.,2015.
Бібліографічний покажчик знайомить читачів з книгами, які у цьому році святкують свої ювілеї.

Цього року виповнилося 30 років книзі В.З. Нестайка «П'ятірка з хвостиком», 95 років книзі Г’ю Джона Лофтінґа «Пригоди лікаря Дуліттла». Книга Френка Баума «Чарівник країни Оз» відмічає свій 115-річний ювілей ( вона вийшла у 1900 році) й 180 років тому, у 1835 році, на світ з’явилася комедія Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці».
Матеріал призначено для сімейного читання, організаторів дитячого читання, усіх хто любе читати добру книжку.

 

 

 


ДжеромТроє в одному човні : біобібліографічна пам’ятка : (до 155-річчя від дня народження англійського письменника Джерома Клапки Джерома) / Харківська обласна бібліотека для дітей ; уклад. Г. Чебослаєва, Н.Збруєва; ред. С. М. Загревська. – Х., 2015.– 9 с.

Мета видання – познайомити читачів середнього та старшого шкільного віку з творчістю одного з світових письменників.

 

 

 

 

 


 

Твоя золота б-ка 3Твоя золота бібліотека : бесіди про книги. Вип. 3 / ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» ; уклад. С. А. Кірнос. – Х., 2015. – 8 с.

Видання розповідає читачам про класиків дитячої літератури, знайомить з вибраними «золотими» казками відомих письменників – Яна Бжехви, Енід Блайтон, Анне-Катаріни Вестлі, Кеннета Грема, Едіт Несбіт та Марії Конопніцької.

Пропоновані книжки будуть цікаві дітям молодшого та середнього шкільного віку.

 

 


 

 

 

 

Вверх