Як стати успішним?

(Автограф-сесія «VIP-персона без краватки» з депутатом Харківської обласної ради М.І.Тітовим)

IMG 0647-1


Мета життя – пошук  досконалості,
а завдання кожного з нас – максимально
наблизити  її  появу в самому собі.

Річард Бах,
американський філософ, письменник, публіцист

 

Саме цей епіграф став основним лейтмотивом зустрічі, а також думка про те, що сучасна молодь повинна любити свою країну, бути вірною її ідеалам, про необхідність усвідомленого професійного самовизначення. Які риси характеру потрібно мати, аби стати успішним? Чому молодь надає перевагу навчанню за кордоном, аніж у рідній країні? Як залучити інвесторів до промисловості України? На ці та інші запитання допитливих старшокласників, учнів 9-х класів ЗОШ № 36, відповідав запрошений до Харківської обласної бібліотеки для дітей в рамках автограф-сесії «VIP-персона без краватки» Микола Ілліч Тітов – депутат Харківської обласної ради, перший віце-президент, виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області, Почесний громадянин Сахновщинського району та Харківської області, лауреат премії імені Ярослава Мудрого АПрН України НАН України (2006 р.).
Микола Ілліч пройшов довгий тернистий життєвий шлях: від простого сільського хлопця до депутата облради, від електрика на заводі до першого заступника Голови Вищого господарського суду України. Його життєве кредо: «Ніколи нічого не роби абияк, і без мене є кому так робити!». Отож, найперше правило успіху, на думку Миколи Ілліча, – бути найкращим у своїй справі. І не важливо, хто ти: поет, бізнесмен, танцюрист чи юрист. При цьому не варто на когось сподіватись і чекати добродія-помічника, варто усього в житті досягати самотужки, і починати потрібно з найменшого: від облаштування та наведення порядку біля свого будинку чи квартири до створення органів місцевого самоврядування. Лише так можна стати успішним.
Почесний гість розповів про конкурс міні-проектів «Разом у майбутнє», а щоб старшокласники змогли вже сьогодні проявити себе як успішні особистості, запросив молодь до участі у конкурсах та проектах Харківської обласної ради – міжнародному дитячому кінофестивалі «Дитятко» та в Обласному конкурсі ім. О.С. Масельського на кращий літературний твір.
Микола Ілліч прочитав захоплюючий уривок зі своєї нової автобіографічної книги, відповідав на провокуючі питання, наголошував на важливості пам’яті своєї родини та пращурів, демонструючи власне видання «Моя сімейна ріпка». Прощаючись, депутат Харківської обласної ради побажав усім присутнім втілити в життя свої мрії, подарував бібліотеці свою книгу «Роздуми, пошуки, сподівання (за матеріалами власного архіву)» та залишив автограф на згадку.
У залі гомоніли підлітки, активно обговорюючи почуте, і мабуть, сподіваючись, що десь років через десять вони, вже успішні бізнесмени, запросять у свій власний офіс Миколу Ілліча Тітова.

Вверх