arch

Vivat переможцю

«Мрії про Україну: дитячий погляд»

ПЕРЕМОЖЦІ
першого (обласного) туру конкурсу дитячої творчості
«Мрії про Україну: дитячий погляд»
у Харківській області

У номінації "Поетичні твори"
читачі-учні 10-12 років


І місце:

 

Гнатенко Юлія 
смт. Орілька, Лозівський р-н.
 

ІІ місце:

 

Єфімов Денис  
м. Лозова
 

ІІІ місце:

 

Ібе Джанет 
смт. Краснопавлівка, Лозівський р-н.
___________________________________________
 
 

Читати далі

ХАРКІВСЬКІ І ЛУГАНСЬКІ BOOK-ФАНАТИ У ЛЬВОВІ

IMG 3699Переможці Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2016» з Харківщини та прифронтової Луганщини відвідали Львів.

Як зазначають організатори Конкурсу, протягом 14-ти років за титул найкращого книгомана України встигла позмагатися ціла армія юних читачів – 1 мільйон дітей, але за словами організаторів, це «мирна армія, воїни якої борються лише зі злом, за добро, а не один проти одного».

Читати далі

Книгоманія – 2016

 

Вітаємо переможців!!!

обласного етапу 
Всеукраїнського конкурсу  дитячого читання 
«Книгоманія – 2016»
 
 
І місце:
 
 6 клас
 
Долгих Микита    6 кл. м. Чугумв
Долгих Микита    (м. Чугуїв)
 
7 клас
 
                                 Алтухова Св тлана 7 кл. м. Харк в Червонозаводський р-н Петько Артур 7 кл. м. Харк в Московський р-н
 
Алтухова Світлана (м. Харків, Червонозаводський р-н)
Петько Артур (м. Харків, Московський р-н)
___________________________________________
 

Читати далі

Вітаємо лауреатів конкурсу «Найкращий читач України – 2016»

 

Переможці у номінаціях «Книгоманія – 2016»


«З любов’ю до української літератури»
Надьон Софія 6 кл. (Валківський р-н)
Антонов Артур 6 кл. (м. Первомайський)
Міщенко Аліна 6 кл. (Харківський р-н)

 

___________________________________________

Читати далі

Лауреати конкурсу "Книга пам'яті мого роду"

 

ЛАУРЕАТИ
першого (обласного) туру
сімейного конкурсу
"Книга пам'яті мого роду"

 

«За оригінальне оформлення роботи» –
Яковлєва Анастасія (с. Улянівка, Богодухівський р-н)
Ткаченко Микола (с. Чернещина, Зачепилівський р-н)
Сенчук Поліна (м. Харків, ХПЛ №4)
Головін Євген (м. Харків, ХСШ № 17)
Яковлєва Марина (с. Улянівка, Богодухівський р-н)

Читати далі

Вверх