Героїв країна – моя Україна!

 

Героїв країна  моя Україна - копия

Наша Україна багата на талановитих людей.

Українці – це і відомі на увесь світ письменники, і науковці, винахідники та музиканти, художники, – сильні духом особистості, які боролися та борються за наші права й свободи, відстоюють Україну як вільну та незалежну державу.

Читати далі

Книжкове літо

5d79b72-cytannia-1 - копия

 

1 червня - Міжнародний день захисту дітей

 

Дитинство - пора, коли навколишній світ здається сповненим чимось таємничим та чарівним. Діти уміють радіти простим речам, помічати дива там, де дорослий пройде повз. Разом з малюком ми знову згадуємо, що світ - це дивовижа, а радість - навколо нас: ось смішний горобець стрибає з гілки на гілку, ось після дощу виповзли равлики і можна роздивлятись їхні "вусики", а як здорово проїхатися на велосипеді по калюжі зі швидкістю ракети!

Читати далі

Ти наше диво калинове

 

2020 02 21a-1

 

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Свято проголошено на генеральній конференції ЮНЕСКО 17 листопада 1999 року з метою сприяння мовній і культурній різноманітності й багатомовності.

Кожна мова світу – неповторна та особлива. Кожна нація має невід’ємне право розвивати і плекати свою мову. Мова зберігає силу народу, його єдність, свободу, історію та виняткову культуру.

В це чудове свято пропонуємо вам переглянути книжкову виставку присвячену нашій рідній українській мові.

Переглянути

 

Пам'яті безвинно звинувачених

день памяті жертв політ

 

15 травня 2022 - День пам'яті жертв політичних репресій

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання, табори, примусове психіатричне лікування. Репресії – великий злочин проти людини. Не забудемо безневинно загублені душі…

Переглянути

Небесна сотня Євромайдану

1645176029458 1

 

20 лютого - День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Саме в ці дні вісім років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Цього дня ми віддаємо шану синам України, які поклали життя за свою країну.

Пропонуємо вам ознайомитися з книжками, які розкривають подробиці цих трагічних подій.

Переглянути

Вверх