Виставка екслібрісів

DSC09965

24 квітня виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей «Вернісаж у фойє» гостинно запросив відвідувачів на відкриття виставки екслібрисів та акварелей відомого сєверодонецького художника, графіка, дизайнера Б.М. Романова. Про книжкові знаки як витвір мистецтва, про німецьку традицію, техніки їх виготовлення та українську школу екслібрисистів студенти Харківського академічного художнього ліцею дізнались від фахівців бібліотеки. А більш детально ознайомитися із екслібрисами, побачити книжкові знаки художників різних країн світу, зокрема китайські й японські, почути про харківську школу наші читачі змогли від художнього керівника дитячої студії образотворчого мистецтва «Сто фантазій» Наталії Вікторівни Кулініч. Як людина, що IMG 20190424 141620безпосередньо знала та спілкувалася з харківськими екслібрисистами, Наталія Вікторівна розповіла багато цікавих фактів, які не прочитаєш у книжках, а також продемонструвала унікальну колекцію екслібрисів, дала можливість кожному з присутніх доторкнутись до світу мистецтва. Більш детально зупинилася на творчості Бориса Михайловича Романова, екслібриси та акварелі якого знаходяться у виставковому просторі бібліотеки.
Запрошуємо і вас поринути у світ мистецтва. Виставка триватиме недовго. Поспішайте!

IMG 20190423 131646 DSC09972IMG 20190423 131605

«Пригоди порося у просторі часу та інші радощі життя»

IMG 20190112 122645 resized 20190114 022209484

Під такою дещо химерною назвою напередодні Щедрого вечора, 12 січня у виставковому просторі Харківської обласної бібліотеки для дітей «Вернісаж у фойє» відбулось відкриття нової виставки дитячого малюнка. 
Юні художники студії «Сто фантазій» перейнялися ідеєю зобразити поросят, змальованих у літературних творах, й у такий спосіб зробити подарунок собі та Новому 2019 рокові.
До своїх малюнків дітлахи додали різні радощі, усілякі приємні спогади про чудово прожитий минулий рік Собаки. У свої роботи вони вклали душу, бачення світу, фантазії і уявлення про життя… Тож у них вийшла цікава і весела подорож у часі.

Читати далі

«Моя мрія – літати!»

 

DSC08619-123 лютого у бібліотеці приймали юних мрійників, які не уявляють свого життя без польотів та малярського пензля. Виставковий простір Харківської обласної бібліотеки для дітей радо відкрив своїм читачам нову виставку дитячих робіт «Моя мрія – літати!», організовану в межах однойменного конкурсу Міжнародною Авіаційною Федерацією (FAI).
На всіх присутніх очікувала цікава інформаційно-ігрова програма про засоби пересування людини в повітрі, виступи від президента Миколая Миколайовича Степанова та віце-президента Сергія Івановича Бабіна Харківської обласної Федерації Повітроплавання України, а також нагородження конкурсантів почесними грамотами.

Незабаром про мрії дітей дізнаються у Кам'янець-Подільському, Києві, Білій Церкві, а найкращі виставкові роботи будуть виставлені у м. Лозанна (Швейцарія).

 

 

 

 

_______________________________________________________________

 

«МЕРЕФА. ПУЛЬС СВОБОДИ. ЩОДЕННИК ФЕСТИВАЛЮ»

 

13 листопада у Харківській обласній бібліотеці для дітей відбулося відкриття виставки «МЕРЕФА. ПУЛЬС СВОБОДИ. ЩОДЕННИК ФЕСТИВАЛЮ»
Виставка відображає події молодіжного фестивалю, присвяченого відродженню славетних козацьких традицій, що відбувся у жовтні цього року у місті Мерефа.
Цей проект було здійснено за ініціативою відомих харківських волонтерів: журналістки Тетяни Бабіної, актора Миколи Моха, заслуженого художника України Михайла Попова, майстра кераміки Ростислава Руса, а також мерефян Ольги Дорошенко, Наталії Рябухи, Тетяни Ларіної, Тетяни Осьмак та ін.

 

Читати далі

Вверх