Республіка Кіпр

3bbbdd5fe19c958b49646416ef3ea5b1
 
Республіка Кіпр - острівна держава, одне з найпопулярніших туристичних напрямків Середземномор’я. Офіціально територія Республіки Кіпр включає 98% території однойменного острова, а також прилеглі острови Агіос Георгіос, Геронісос, Глюкіотісса, Кила, Кіедес, Корділія і Мазак. В результаті багаторічної національно-визвольної боротьби, острів був фактично розділений на грецьку і турецьку частини. Переважна більшість греків-кіпріотів живе на півдні, а турки-кіпріоти - на півночі. Столиця - місто Нікосія - поділена між Південним та північнім (турецьким) Кіпром.
Це чудове місце для відпочинку з дітьми. Знайомство з Кіпром ми почнемо звідси.
 

Нідерланди

80384f909e6241ba6c91964528c03ef8
 
Нідерланди - найбільш густонаселена в Європі держава, що складається з основної території в Західній Європі і островів Нідерландські Карибські острови в Карибському морі. Межує з Німеччиною і Бельгією. Разом з островами Аруба, Кюрасао і Сінт-Мартен, Нідерланди входять до Королівства Нідерландів. Часто Нідерланди називають Голландією, хоча Голландія - це історична область в королівстві Нідерланди.
Офіційною столицею держави, згідно з конституцією Нідерландів, є Амстердам, де монарх приносить присягу на вірність Конституції. При цьому фактичною столицею є Гаага, де розташовані королівська резиденція, парламент і уряд. Нідерланди - країна з багатими культурними і кулінарними традиціями, всілякими історичними та сучасними об'єктами. Подорожуючи по ній, ви не раз зустрінете класичні вітряки, зелені поля і села.
 
 
 

Чехія чекає гостей

 

Chehiya-Praga-Vltava-e1571662721587

Чехія (офіційно – Чеська Республіка) – держава в Центральній Європі. Межує з Польщею на півночі, Німеччиною - на північному заході та заході, Австрією – на півдні та Словаччиною – на сході. Офіційна мова чеська. Столиця країни Прага. Це  місто-казка, таємниче і загадкове місто астрономів, містиків, великих магів і чарівників, красиве стародавнє місце з великою кількістю пам'яток. Знайомство з ним ми почнемо з самих значущих і старих будівель, не відвідати які просто неможливо. Празький град – найбільша фортеця-замок у світі (занесена в книгу рекордів Гіннеса). Колись тут жили чеські князі та королі, а сьогодні це резиденція чеського президента. На величезній території (понад 7 гектарів) розташовано безліч садів, будівель, церков і палаців, в яких зберігаються королівські прикраси, середньовічна зброя, реліквії та картини.
 

Люксембург - одна з найменших суверенних держав в Європі

 

 lusb

Люксембург - держава (велике герцогство) в Західній Європі. Межує з Бельгією на півночі, з Францією на заході та півдні, з Німеччиною на сході. Основне населення говорить люксембурзькою мовою германської групи.
Назва держави походить від lucilinburch - «мале місто». Загальна площа Люксембургу складає 2586,4 км. Ця держава-малятко - одна з найбагатших країн Європи з високим рівнем життя. Сьогодні ми вирушимо в цю незвичайну країну. Пам‘ятки Люксембургу можна оглянути навіть за пару днів, адже це зовсім крихітна держава
 
 

 

Румунія

rumania

 

Румунія - держава в Південно-Східній Європі. На південному сході омивається водами Чорного моря. Межує з Україною на півночі, Молдовою на сході, Угорщиною на північному заході, Сербією на заході і Болгарією на півдні. Офіційна мова румунська. «Карпатська загадка», як називають Румунію, порадує найвибагливішого мандрівника. До ваших послуг замки Трансільванії та пляжі чорноморського узбережжя, гірськолижні курорти та еко-тури по Дунаю.

 

Натисніть тут:

Вверх