Чарівна Естонія

Таллин

 

Естонія, офіційна назва – Естонська Республіка – держава, яка розташована в Північній Європі, на східному узбережжі Балтійського моря. Омивається водами Фінської і Ризької заток. На сході межує з Росією, на півдні – з Латвією. На півночі, в Фінській затоці, проходить морський кордон з Фінляндією. На півночі і заході омивається водами Балтійського моря.

Це одна з найяскравіших, багатогранних і різноманітних країн в північній Європі.

Читати далі

 

Литва - найпівденніша з країн Балтії

litva2

 

 

Литва, офіційна назва Литовська Республіка, – держава, розташована в північній частині Європи. На півночі Литва межує з Латвійською Республікою, на сході – з Білоруссю, на південному заході – з Калініградською обл. Російської Федерації, на півдні з Польщею. Офіційна мова литовська. Країна славиться чистим сосновим повітрям, білосніжними піщаними пляжами, національною кухнею, трикотажем, янтарем, старовинною самобутньою культурою. Пам'ятки Литви повні дивовижних природних фарб і справжніх архітектурних шедеврів. Вільнюс – столиця Литви, красиве і харизматичне місто. Головна визначна пам'ятка Вільнюса – це Старе місто

 

 

Запрошує Швеція

 

 
Старый город
 
Королівство Швеція – нордична країна у Північній Європі на Скандинавському півострові. Межує з Норвегією та Фінляндією, з'єднана також з Данією мостом-тунелем через протоку Ересунн. Основна мова – шведська, але в країні добре говорять англійською. У війнах країна не брала участь з 1814 року, що робить Швецію однією з найбільш миролюбних країн на земній кулі.
Швецію відрізняють довге морське узбережжя, густі ліси і незліченні озера. Влітку на шведському півночі, за Полярним колом, сонце світить цілодобово. Білі ночі простягаються і на південь, аж до Стокгольма. Це найбільше місто країни є столицею Швеції. Туди ми з вами зараз і відправимося.
 

 

Їдемо до Латвії

1569946542158d5c9da398cff0ee4d8271cebed1c1ff9
 
Латвія – офіційна назва – Латвійська Республіка – держава в Північній Європі. Латвія межує з Естонією на півночі, Росією - на сході, з Білорусією - на південному сході і Литвою –  на півдні. Державна мова  – латиська. Клімат в Латвії помірний з невеликими коливаннями температури. Літо тепле. Восени і навесні погода непогана, а сніжні зими іноді бувають дуже холодними. У будь-який час року досить часто йдуть короткочасні дощі. Латвію можна по праву назвати серцем Прибалтики. Стародавня архітектура міст межує зі скромністю і чарівністю сіл, сучасні багатоповерхові бізнес-центри сусідять з багатовіковими замками і палацами, церквами і соборами, що зберігають загадки минулого.
 

Фінляндія - країна озер і лісів

   фынляндыя
 
Фінляндія - країна в Північній Європі, що межує зі Швецією, Норвегією і Росією. Столиця місто Гельсінкі.
Причин полюбити Фінляндію і фінів, які вважають себе найщасливішими людьми на землі, - безліч. Тут більше лісів і води, ніж в будь-якій країні Європи. Це найкраще місце для спостереження за північним сяйвом. Фінляндія - єдине місце на Землі, де можна зустрітися зі справжнім Санта Клаусом, а ще це батьківщина Мумі Тролів ... Вирушаємо туди швидше! Нас чекає Гельсінкі, місто з величезною кількістю музеїв!
Познайомитися з фінської історією і культурою можна в Національному музеї Фінляндії. Дітям варто відвідати майстерню "Вінтті" на 3 поверсі музею; тут можна побудувати стіну з цегли і дерев'яний зруб, перемолоти зерно в борошно, попрацювати на друкарській машинці або посидіти на коні.
 

Вверх