Література. Мова

 

 

Милн на сайтНу-у-у, майже всі знають Вінні-Пуха - кумедного ведмедика, який потрапляє в різні пригоди разом із своїми друзями. Але ж як взагалі з′явився такий персонаж? Хто є батьком, а хто прототипом цього кумедника? То ж давайте відправимось у казкову мандрівку.

Переглянути презентацію:

 

 


 

Карло Коллоді
 
 
 
Карло Колоді  
 
 
 

 

День української писемності та мови

1541749228 1

 


 

 Вінграновський Микола

вынгран

 

 

  

 


 

Галина Малик25395925 1622517644476833 5095071664391242079 n

 


 

Френк Баум

Баум

Казкова подорож
«Чарівник країни дитинства»

 


Шевченко Т.

   

news-42766-ukr-2018-03-07--13-39-37-shevchenko - zagolovok na v  stavku 2018

Літературний портрет
"Останній шлях Пророка"
 

Найвидатнішому митцю України не судилося померти на рідній землі. 47-річний український поет спочив у Санкт-Петербурзі. Там п’ятдесят вісім днів перебував прах Шевченка. Друзі Тараса Григоровича, і численні шанувальники його творчості знали про палке бажання поета бути похованим в Україні. Згідно із заповітом Тараса Григоровича його домовину, за клопотанням Михайла Лазаревського, було перевезено в Україну й перепоховано. Українці глибоко шанують пам′ять великого Кобзаря тому ця дата має дуже велике значення для нас.

 


 

Кейт ДіКамілло

 
 
камыла

 

Літературний story-time «Казкові повісті Кейт ДіКамілло» присвячено сучасній американській дитячій письменниці, яка поступово завойовує неабияку популярність серед українського читача.

 


 

Казимира Полякова

 

Лісовичок

 

Пропонуємо переглянути казкову карусель «Дивовижний світ Старичка-Лісовичка» до 110 - річчя від дня народження української письменниці Казимири Полякової
 

 


 

Ганна Чубач

 

Ганна Чубач

 

Книжки Ганни Чубач – численні абетки, жартівливі вірші, загадки, побрехеньки – дуже подобаються нашим маленьким читачам і їхнім батькам. А веселі пісеньки легко запам’ятовуються і залюбки наспівуються. Її ж знаменита «Черепаха Аха-Аха» набрала понад п’ять мільйонів переглядів на каналі ютуб.   Хто ж ця чудова українська поетеса? Про це трішки  розкаже наша презентація.
 
Переглянути презентацію:
 
 

 


 

Валерій Герланець

 

В герланець

Дорослі багато чого б хотіли сказати своїм дітям, але не кожен може знайти потрібних слів. Однак деяким це вдається. Це дитячі письменники. Запрошуємо переглянути презентацію та познайомитись з чудовим дитячим письменником, журналістом, драматургом, лауреатом міжнародних конкурсів Валерієм Іллічем Герланцем
 

                                                                                                                                                  Сторітелінг "Хочу кошенятко" (фрагменти твору)

 


 

Брати Грімм

 

Гримм

 

Брати Грімм – німецькі казкарі, на творах яких виросло не одне покоління людей у всьому світі, видатні філологи-германісти XIX століття, які почали складати перший словник німецької мови.  Запрошуємо у казкову мандрівку "У країні братів Грімм".
 
 
 

 

Редьярд Кіплінг
 

киплинг

 


 

Юліан Тувім

 

 


 

 Т. Г. Шевченко - художник

 

 

 

 

 

 

Вверх