Анонс конкурсів

НЕСКУЧНЕ: ФОТОПОГЛЯДИ

Конкурс та виставка, присвячені Зінаїді Серебряковій


Oglobin Vladimir-5  Харківська обласна бібліотека для дітей, Неформальне товариство друзів Зінаїди Серебрякової, Харківський художній музей, Етнографічний музей «Слобожанські скарби» ім. Г. Хоткевича НТУ «ХПІ», галерея “ART KhPI” запрошують юних фотохудожників (дітей шкільного віку) узяти участь у конкурсі та виставці «НЕСКУЧНЕ: ФОТОПОГЛЯДИ», присвячених Зінаїді Серебряковій.

Читати далі

Конкурс «На захисті України»

1Ветерани Харкова разом із ветеранськими організаціями – Спілка ветеранів АТО (СВАТО), «Ассоциация Ветеранов АТО» та ОКЗ «Харківська обласна бібліотека для дітей» оголошують конкурс «На захисті України».

Для участі у конкурсі необхідно на сторінці соцмережі Фейсбук «Харківської обласної бібліотеки для дітей» в обговорені цієї події – розмістити свій власний вірш, привітання, оповідання або фото малюнка чи привітальної листівки – для вояків-захисників, що боронять нашу країну від ворога.

Читати далі

Творчі канікули

big-logo lit chit

Всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули»

 

Як цікаво провести довгоочікувані літні канікули! Хтось уже вирішив, а хтось ще розмірковує?  Запрошуємо читачів віком від 11 до 18 років взяти участь в обласному турі Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули». Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів: любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореа-лізації, створення умов для виявлення творчих здібностей та талантів дітей.
Учасники  готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації.

Положення про конкурс:

КОРОТКО ПРО НОМІНАЦІЇ

Читати далі

Обласний конкурс дитячого малюнку «Харківщина туристична. Малюють діти»


konkurs
 
Дедлайн – 15 вересня 2019 року
 
Конкурс проводиться – квітень-вересень 2019 року у номінаціях:
1. Малюнок
2. Фотолистівка.
Основним завданням Конкурсу є розвиток туристичного потенціалу Харківщини та виховання патріотизму та любові до малої Батьківщини через творчість.
 

Читати далі

Міжрегіональний конкурс дитячої листівки “Ми — єдині і по духу, і по крові”

 

Увага! Конкурс!

kuyghjioІнформуємо Вас, що розпочався Міжрегіональний конкурс дитячої листівки “Ми — єдині і по духу, і по крові”.
Організаторами Конкурсу виступають Обласний комунальний заклад «Харківська обласна бібліотека для дітей» та Тернопільська обласна бібліотека для дітей. Конкурс проводиться за участі дітей, що мешкають у Тернопільській та Харківській областях.

Положення про конкурс

 

Вверх